Společnost Sony potvrzuje: Nové telefony změní razantně design

spolecnost sony design telefonu

Společnost Sony je známá tím, že si dlouhé roky udržují design telefonů. Xperia telefony se v posledních letech změnily minimálně, což je pro někoho plus, ale pro další zase mínus. Konkurence už ale od konce minulého roku přichází s novým designem, kterému vévodí minimální rámečky a displej s poměrem stran 18:9. Sony se k těmto výrobcům přidá již příští rok.

Společnost Sony chystá úplně novou řadu telefonů

První informace o novém designu telefonů společnosti Sony se objevily již před několika týdny. Nyní to máme potvrzené přímo jedním z nejvyšších zástupců společnosti. A to rovnou od ředitele Sony India Kenichira Hibi.

Ten v rozhovoru pro Indian Express řekl, že OmniBalance design se bude využívat do té doby, dokud bude řada telefonů Xperia X na trhu. Plánují ale také novou řadu, která bude mít kompletně nový design.

spolecnost sony novy design telefonu Sony telefony mají v posledních letech téměř stejný design

Na další detaily si ještě budeme muset nějakou tu chvíli počkat, a to i například na detailnější specifikace nového designu. Existuje mnoho možností, jak zvolit design telefonu s minimálními rámečky, telefon může mít zaoblený displej, zaoblené rohy, dále také existují telefony s vykrojeným displejem. Sony také může překvapit s úplně odlišným designem.

V redakci každopádně tento krok vítáme. Protože si na své přijdou fanoušci klasického designu Sony, kterým zůstane řada Xperia X. A ti, kteří chtějí změnu, se můžou těšit na novou řadu s designem, který by se měl nazývat Mirai.

Těšíte se na Sony telefon s minimálními rámečky?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)