Sony zbrojí do bitvy s HTC One

sony

Na MWC sice Sony nepředstavila nový telefon (Xperia Z je známá už z CESu), což ale neznamená, že kromě “Zetka” už nic zajímavého nechystá. Podle nejnovějších uniklých informací se něco peče – a voní to setsakra náramně! Sony Xperia C670X zní současné označení modelu, který by měl obsahovat impozantní hardware určený do bitvy s HTC One.

Pokud jsou informace pravdivé, dočkáme se zařízení s úhlopříčkou 4,8 palce, FullHD rozlišení je samozřejmostí. Uvnitř nalezneme “motor” od Qualcommu a nebude to nic jiného než Snapdragon 600 s čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,8 GHz, kterému bude asistovat grafická karta Adreno 320. Pokud tento dravec stihne vyjít v dohledné době (hovoří se o polovině roku 2013), bude možná stále jedním z mála telefonů obsahujících rovné 2 GB RAM. S potěšením lze kvitovat i fakt, že se konečně odpichujeme ode dna plném mobilů s nedostatečnou kapacitou vnitřního úložiště, takže v tomto přístroji najdeme od základu 32GB ROM. Nelze nezmínit fotoaparát s 13 Mpix a samozřejmě Android 4.2. Zní to dobře, ne?

Záhadný render: Bude se mu Xperia C670X podobat? Záhadný render: Bude se mu Xperia C670X podobat?

 

Chlapíkům z blogu Xperiablog.net se dokonce do ruky dostal i render, který měl nastiňovat přibližný vzhled budoucího přístroje. Nakonec se však ukázalo, že stejný obrázek byl vidět i v příručce Xperie Z. Nikdo tedy neví, zda se jedná o nějaký obecný obrázek znázorňující prostě “nějaký” telefon od Sony a nebo zda se nástřel C670X nějakou záhadou dostal do návodu pro novou Xperii.

Samozřejmě je potřeba upozornit na to, že různé “náhodné úniky” a “zaručené informace” od zaměstnanců je potřeba brát s nadhledem. Každopádně, kdyby se dohady staly pravdou, objevil by se na trhu velmi zajímavý telefon, nemyslíte?

 

Zdroj: XperiaBlog

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

pic

Samsung Galaxy S IV v šesti variantách

Zprávičky Jan Olejník Jan Olejník
2 min. uložit na později

Komentáře (9)