Grilovaná Sony Xperia Z3 jako přísada do burgeru aneb netradiční crashtest

Sony-Burger

Sony Xperia Z3 je aktuálně nejčastějším terčem všech crashtest maniaků. Možná je to tím, že Sony u svého modelu proklamuje zvýšenou odolnost a tak je potřeba prokázat, zda se jedná o marketingový trik, či podložený fakt. V půlce října jsme vás informovali, jak si Z3 vede tváří v tvář Coca Cole a Nutelle, dnes se bude vlajková loď grilovat jako součást hamburgeru.

sony xperia z3 burgeru

Zní to neuvěřitelně? Xperia Z3 ve videu figuruje jako přísada dozajista lahodného burgeru. Vedle mletého masa a slaniny se na pánvi bude škvařit i highend smartphone. Kromě toho jej usměvavá kuchařka naservíruje ve sklenici vína nebo poslouží jako krájecí prkénko.

Kvalitní ingredience jsou základ! burgeru Kvalitní ingredience jsou základ!

Zkrátka pokud jde o crashtesty, fantazii se meze nekladou. Působivé je, že Z3 dokázala celý proces včetně zapálení v pánvi přežít. Tomu říkáme zvýšená odolnost! Video je stylově natočené a pokud se chcete při pondělku pobavit, určitě mu necelé čtyři minuty věnujte.

Sony XPERIA Z3 Burger on fire!

Sony XPERIA Z3 Burger on fire!

Zdroj: PhoneArena.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)