Menu

Sony Xperia C4 – selfie telefon s předním bleskem

Společnost Sony představila nástupce “selfie” telefonu C3 – Xperia C4. Jedná se o 5,5″ velikána s 5MPx předním fotoaparátem s 25mm širokoúhlou optikou. Přední fotoaparát je navíc podpořen LED bleskem, všichni “selfíčkáři” si tedy přijdou na své. Po stránce výkonu zde máme 8jádrový procesor od MediaTeku – MT6752 s frekvencí 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Interní paměť telefonu dosahuje 16 GB, je ovšem rozšířitelná prostřednictvím microSD karet. Zadní fotoaparát telefonu nabídne 13MPx rozlišení. Sony u tohoto modelu navíc přidalo několik kamerových aplikací pro editaci fotografií. O výdrž zařízení se stará 2600mAh baterie, která nám ovšem na 5,5″ Full HD displej nepřipadá zrovna dostačující. Telefonu rovněž nechybí podpora Dual SIM, LTE, NFC, BT 4.1, Wi-Fi ac.

Sony Xperia C4

Podrobnosti o ceně a dostupnosti zatím nebyly zveřejněny.

Zdroj: Sony.

 

Komentáře

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

6.5.2015 22:58

Pro jednodušší jedince (zpravidla všichni zákazníci Sony) určitě výborná vlastnost fotoaparátu.

tamten

tamten

6.5.2015 23:13

Je v ceně selfie stick?

lukhash

lukhash

6.5.2015 23:20

Takový blesk z metru do tváře, no neberte to. Sýýýr

Roflmaokim

Roflmaokim

7.5.2015 6:55

FAKTUZ: poslete mi sem svou adresu. Uz me zacinate poradne vytacet a zahravate si se svym zdravim. Chtelo by vam to poradne vysvetlit. Vcetne vasi chorobomyslne manzelky. Pokracujte dal … Uvidime.

TipperinoFedorino

TipperinoFedorino

7.5.2015 9:33

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: Tak své uživatele si to určitě najde. Pokud si to nenajde Vás, tak ok. Btw. Jaký to je pracovat jako obyčejný tester appek?

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

7.5.2015 10:00

Roflmaokim: V prvé řadě, vaše agresivní reakce může poukazovat na nějaký druh poruchy osobnosti. Lidé s potřebou řešit věci násilí mají zpravidla násilí doma nebo v blízkém okolí. Doporučuji si s někým pověřeným promluvit o dané problematice v místě vašeho bydliště a dát bariéry jako stud stranou. Jo a mimochodem, nejsem ženatý.
TipperinoFedorino: Byť jsem to nikde nezmínil (pokud se tedy nepletu, už jsem zde delší dobu…), ano, občas aplikace testuji. Nedělám to však na základě svého uvážení, ale na základě žádosti daných společností s konkrétním problémem. Zpravidla se jedná o korekce gramatických a grafických prvků či bezpečnosti. Podíl mám v současnosti na více jak 200 aplikacích na GooglePlay a přes 50 jsem jich lokalizoval do češtini (zdarma, ale podílí se na tom více lidí). Z čísel je tedy patrné, že pracovat jako obyčejný tester appek je fajn koníček, jinak bych to nedělal. I když za 50% práce nemáte ani korunu a děláte ji pro pro radost ostatních, za 50% práce máte více jak průměrnou mzdu ČR. A to se bavíme o práci, řekněme 2h po večerech (denně) … tudíž, být obyčejný tester je fajn, na plný úvazek, byť za desítky/stovky tisíc bych to nedělal. Člověk má více práce na svou hlavní či vedlejší pracovní činnost a hlavně na své koníčky a zájmy, které v součtu vynášejí více než ty 2 hodinky denně za finance větší jak ona průměrná měsíční mzda v ČR. IT se věnuji od dob Windows 98 kdy jsem dodělával školu, snad mi to ještě 20 let vydrží a na důchod nebudu muset, narozdíl od ostatních, pracovat.

TipperinoFedorino

TipperinoFedorino

7.5.2015 10:15

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: To je hezké, že to máte jako svůj koníček. Patří mezi Vaše koníčky i navážení do lidí, kteří se rozhodli pro jiný smarthphone než ten, který Vy považujete za nejlepší? Trochu to vypadá jako byste nebyl spokojený sám se sebou.

Lukáš

Lukáš

7.5.2015 11:54

Myslím si, že v tomto případě se nenaváží do jiných co mají jiný mobil než on. Pouze uvedl to co je pravda a jako majitel mobilu Sony s ním musím souhlasit. Navíc na rozdíl od mnohých aspoň ví co píše a o čem píše. Každopádně se vždy dobře pobavím nad reakcemi na jeho příspěvky. Blbů kteří se nechají vyprovokovat je v Českém národě spousta.

Imrich

Imrich

7.5.2015 13:22

Lukas: Ono je trosku rozdiel napisat, ze podla mojho nazoru je nejaka znacka/vyrobok zla/zly alebo, ze majitelia nejakej znacky/vyrobku su jednoduchsi ludia. Jedno je konstatovanie subjektivneho nazoru na produkciu konkretnej firmy, druhe je primitivne urazanie nejakej skupiny ludi, ktorej mentalne schopnosti nemaju, pochopitelne, nic spolocne s danou produkciou. A blbov, ktori takto prispievaju do diskusii je v CR aj SR tiez vela.

TipperinoFedorino

TipperinoFedorino

7.5.2015 14:38

Lukáš: Já osobně jsem přešel ze Samsungu na Sony při zachování stejné cenové kategorie a já jsem celkem spokojený. Věřím tomu, že jsou určitě i lepší telefony, ale neříkal bych tomu náhražka smartphonu jak ten borec, kterému tak bezhlavě přitakáváš. To je celkem krátkozraké tohle tvrdit.

Lukáš

Lukáš

7.5.2015 15:56

Já jsem se značkou Sony spokojený, až na ten foťák, další bude opět Sony a to jen proto, že jsem jednoduchý :-)
Zastávám jen z části. Pokud budou lidi reagovat na jeho příspěvky, tak tu bude psát pořád, pokud si jej nebudou všímat věřím, že by ho to přestalo bavit a zmizel by.

Adam

Adam

7.5.2015 19:27

aspon že ma c4 full hd…

Jarda

Jarda

7.5.2015 20:38

Furt řešíte foťák Sony mám z2fotak je super naučte se fotit foťák dokáže fotit… 8,15,20mpx plus má další vylepšení je to jen o tom si zajít do nastavení a pohrát si sním automat fotí jen 8 informace pro blbce

Lukáš

Lukáš

7.5.2015 22:07

Jardo to jsi nám prozradil novinu kterou jsme zajisté nevěděli.

PepYk

PepYk

7.5.2015 22:16

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: o5 zbytečně zaplácané místo, skoro jako vždy. Třeba by si někdo chtěl přečíst nějakou diskuzi k danému článku a ne tvůj životopis…

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

7.5.2015 23:05

PepYk: Zpravidla, když se zde vyjádřím plně a věcně k nějakému článku, vyvolám ještě větší flame, hate a kdo ví co ještě, a do měsíce si následně přečteme článek, který vše co zde napíšu v podstatě podtrhuje a potvrzuje. Můj životopis je uznávám nezajímavý, ale když už lidi nezajímá bavit se k tématu, rád si pokecám o čemkoliv, problém s tím totiž nemám. Všimni si ale, že VŽDY je a bude 1. příspěvek k tématu či diskuzi …. kam začne diskuze směřovat už není problém mě, ale diskutujících. A mezi ně se řadíš i Ty, proto teď i tento příspěvek v podstatě není k tématu, ale stále je k diskuzi. A od toho diskuze jsou :)

PepYk

PepYk

8.5.2015 7:28

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: nesmíš se na mě zlobit, ale označení všech zákazníků Sony za jednodušší jedince není nic k tématu, ale jednoduchá provokace, jako skoro každý tvůj první příspěvek v diskuzi. Klidně by stačilo se vyjádřit k Xperii C4 a vynechat urážky… Myslím, že máš nějaký osobní problém ;-)

Jitka

Jitka

28.9.2015 15:52

Ahoj všem. Docela mě telefon zaujal, ale bojím se procesoru MTK po špatné zkušenosti se značkou THL, kde absolutně nefungovala gps navigace. Myslíte, že Sony bude mít tentýž problém? THL měl MTK6592W, kdežto tady je MT6752. Díky všem za radu.

RSS (komentáře k článku)