Menu

Shazam nyní zobrazí hudbu, kterou vyhledávali slavní umělci

Jistě se vám už několikrát stalo, že jste poslouchali rádio a některá ze skladeb vás zaujala natolik, že jste okamžitě začali pátrat po jejím interpretovi. Pokud se vám skladbu nepodařilo dohledat a rádi byste se podobné komplikaci do budoucna vyvarovali, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Shazam. Ta dokáže identifikovat aktuálně hrající skladbu a podat vám soubor informací týkající se názvu skladby, interpreta a alba.  Shazam v nejnovější aktualizaci přináší vcelku zajímavou novinku. V aplikaci se vám nyní budou zobrazovat skladby, které vyhledávali slavní umělci. K sledování (odběru) se můžete přihlásit u takových, jako je například Coldplay, Calvin Harris, Avicii, Shakira a dalších. Tím, že se vám budou zobrazovat skladby vyhledávané známými umělci, si můžete rozšířit vaše hudební obzory a narazit na spoustu parádní hudby.

Shazam

Shazam
Shazam

Zdroj: Shazam.com

 

Komentáře

indigo

z aplikace
1.7.2015 19:11

Wow, tak to potřebuji vědět, můj život byl do teď na hovno, ale když budu vědět, co hledala Justýna Biebrů, tak to konečně bude stát za to!

freddy158

z aplikace
1.7.2015 19:38

indigo: presne ;-)

Josef

Josef

1.7.2015 19:54

Indigo, dost jsi mě pobavil :).

Tomaset22

tomaset22 0

z aplikace
1.7.2015 22:26

Zajímavá fíčura, ale spíš jen marketingový tah

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

1.7.2015 22:55

indigo + freddy158 + Josef: Víte, v současnosti je právě inspirace někým jiným, který už (zpravidla narozdíl od Vás) něco dokázal přesně tím, co pohání ekonomiku a trh jako takový. Nebýt inspirace a toho, co dělají ostatní, nikam se jako lidstvo nepohneme. Pokud ti přijde nezajímavé to, co poslouchá (nebo se líbí) tomu či onomu člověku, pak je logické že nemůžeš ani plně vnímat co se kolem tebe děje. Tvé empatické a sociální schopnosti musí fakticky značně pokulhávat a celá věc vede k tomu, že místo abys rozvíjel svůj život a snažil se udělat něco co udělali jiní, v životě trpíš, i když si to vlastně ani neuvědomuješ, protože ti chybí přesně ty aspekty, které odlišují lidi kreativní od lidí běžných, tedy nudných a nezajímavých.

freddy158

z aplikace
1.7.2015 23:01

faktuzkoko* : ty jsi fakt retard .. my nechcem vedet co stahuje nejakej slavnej tydyt .. my jdeme svoji cestou .. jestli ty potrebujes k zivotu nekoho kopirovat a nebo se družit aby ses citil byt neco vic tak jsi fakt koko ;-)

europoint

europoint

1.7.2015 23:24

Od doby, co se do komerčních rádií, hrajících převážně taneční hudbu, dostalo stvoření avici, parazitující na dok—eném country, není už umělce, které ho bych chtěl poznat, jestli už ho neznám. Každé nové poznání, mi přináší jen zklamání. Super – super – super novinka! uvedená nedávno do éteru – výhradně na jednom brněnském rádiu – Timmy Trumpet & Savage – Freaks, je několi let starý song. Nu což, pro nás masové konzumenty dobrý, že? Mi nemáme internet, přehled, atd.. Jinak Soundhound ležatá osmička je stejně lepší, nachází mi více skladeb, u kterých si díky stařecké senilitě nemohu vzpomenout na jejich název.

Trent

trent 0

z aplikace
2.7.2015 7:07

Europoint: rádio neposlouchám, ale, když už se k jeho dosahu dostanu, přijde mi, že nám snad kliku, jen na předělávky starých věcí. Myslím, že člověk, omezený při konzumaci hudby jen na rádio, musí být hodně smutné stvoření. Na druhou stranu i já se dostávám do pozice svého otce a praotce kteří poslouchají stále totéž. Mám své interprety, který naštěstí ještě nejsou po smrti a tvoří a nové věci objevuji jen velmi zřídka. Ale když už, většinou to stojí za to.
Proto se dostávám vlastně k tomu, že do jisté míří se nová služba může pro někoho stát inspirující.

V prvním okamžiku bych reagoval jako indigo, ale proč to hned zatracovat. Někomu se to může hodit. Jestli to bude fungovat opravdově, nebo to bude předhazovat automaticky nějaké komerční prefabrikáty, je věc druhá.

indigo

2.7.2015 7:40

Velmi by mě zajímalo, co je onen tvor, s anální zálibou v debilních přezdívkách, zač…. Přečtu-li si svůj komentář, který byl primárně mířen jako vtip a urážka zmíněné zpěvačky, tak nevidím nic o tom, že bych urážel samotný nápad, ano lze to brát v kontextu i tak a ano, opravdu mě nezajímá, co poslouchá nebo vyhledává 99% současných tzv. umělců, protože pro někoho mohou být inspirací, ale já se opravdu nebudu inspirovat člověkem, který “zpívá” o tom, jak se včera vožral nebo že má rád prdelatý holky (to je jen výběr). Takže ty faktužtrapnejtvorecokaždéhoavšeurážíš, apeluji na tebe, abys používal mozek, než něco napíšeš, a také, nenech se prosím inspirovat těmi “umělci” dnešní doby, tuším, že by to tvou situaci mohlo poněkud zhoršit. LL&P

Wil-M

wilm 0

z aplikace
2.7.2015 19:45

od doby, co shazam na pozadí stahuje data a má u mne hodně nízkou úspěšnost, má u mne smůlu

Bugi

z aplikace
3.7.2015 8:08

Největší úspěšnost má u mě Soundsearch for Google Play. Najde i české skladby, co v českém éteru jen tak neslyšíte.
Opravdu nepotřebuju vědět, co za písničky si vyhledávali slavní umělci. Je to jejich věc. Tohle s inspirací, coby nástrojem pokroku nemá nic společného. Naopak to ukazuje, že trendem je být členem stáda.

RSS (komentáře k článku)