TOPlist

Spotify asi okopíruje od YouTube Music automatické offline playlisty

Spotify Your offline mix tvůj offline mix

Opět jsme v situaci, kdy jedna významná hudební streamovací platforma kopíruje nápad či funkce jiné. Zatím jsme se často dočkali toho, že se inspiruje poměrně mladé YouTube Music u svého slavnějšího a zavedenějšího konkurenta Spotify. V tomto případě jsou ale pozice obrácené. Nejpoužívanější audio platforma světa začíná testovat funkci Your Offline Mix (v češtině to nejspíš bude Tvůj offline mix), která prakticky představuje playlist s automaticky staženými skladbami pro pozdější offline poslech.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Novinku na Twitteru poodhalil přímo Daniel Ek, CEO Spotify. Podělil se i o snímek obrazovky s popisem funkce, takže je celkem jasné, o co přesně půjde. Nový nástroj bude automaticky připravovat k offline přehrávání skladby, které uživatel poslouchal v poslední době. Pokud pak mobil, tablet či jiné zařízení přijde o internetové připojení. bude možné nadále poslouchat aktuálně oblíbené skladby.

Stahování skladeb pro offline poslech není na Spotify žádnou novinkou. Doposud ale služba tuto funkci nabízela jen ve formě manuálního výběru, což je podstatně méně intuitivní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často si přehráváte hudbu offline?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)