Spotify prý ještě letos spustí předplatné s „Hi-Fi“ kvalitou zvuku

Spotify Supremium Hi-Fi tip spekulace

Mluví se o něm už pěkně dlouho, ale jen u drbů, spekulací, slibů či anket to zatím vždy končilo. Řeč je o očekávaném režimu přehrávání obsahu na populární audio službě Spotify, který by nabídl lepší kvalitu zvuku. Obecně označovanou jako Hi-Fi. Celosvětově nejoblíbenější platforma s hudbou a podcasty má sice nejspíš nejširší nabídku skladeb a pořadů, nicméně někteří konkurenti nabízejí podstatně lepší zvuk. Spotify by je prý nakonec mělo dohnat či předehnat ještě letos. Interně se mluví o předplatném s názvem „Supremium“.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Toto předplatné by mělo být pro posluchače nejnákladnější ze všech, která bude Spotify nabízet. V tuto chvíli však není jasná cena a ani to, jak kvalitní zvuk služba za vyšší cenu nabídne. Spekuluje se, že společnost tuto novinku nejprve otestuje na trzích mimo USA, což není překvapivé rozhodnutí. Ve Státech má totiž Spotify v této oblasti největší konkurenci ve službách Apple Music a Amazon Music, které nedávno zařadily vyšší kvalitu zvuku do klasických předplatných. Bude tedy otázkou, jak moc se bude chtít lidem v tomto případě připlácet.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak vám vyhovuje současná kvalita zvuku na Spotify?

Zdroj: Bloomberg

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)