Že by konečně Spotify s Hi-Fi? Platinum verzi i s cenou zmiňuje anketa

Spotify Hi-Fi Platinum anketa cena

Už uběhl více než rok od chvíle, kdy provozovatelé populární audio streamovací služby Spotify oznámili záměr přivést do své aplikace přehrávání obsahu v Hi-Fi kvalitě. Novinku, díky které by se Spotify zbavilo jednoho z mála nedostatků oproti některé konkurenci, ihned začaly vyhlížet zástupy uživatelů. Jenže se dlouho nic nedělo a začátkem letošního roku dokonce vývojáři oznámili, že se příchod Hi-Fi odsouvá na neurčito. Aktuálně spuštěná anketa mezi uživateli nicméně naznačuje, že jsou věci v pohybu a předplatné jménem Platinum již „leží na stole“.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Na Redditu se jeden z čerstvě bývalých předplatitelů Spotify pochlubil s tím, že jej služba vyzvala vyplnit průzkum, ve kterém se ptala na zájem o případné jiné verze předplatného. V nabídce je zmíněna také varianta Platinum se zatím nedostupnými vychytávkami.

Spotify Platinum funkce cena anketa

Kromě přehrávání v Hi-Fi kvalitě a pravděpodobně související položky Studio Sound jsou zmíněny také Headphone Tuner, Audio Insights, Library Pro nebo Playlist Pro. Za toto předplatné si Spotify plánuje říct 20 dolarů, tedy dvojnásobek oproti klasickému Premium. V ČR by to znamenalo asi 300 Kč.

Jak jste spokojení s audio kvalitou na Spotify?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)