Menu

Scott Croyle, hlavní designer společnosti HTC, opouští své místo

Fanouškům HTC právě přinášíme trochu špatnou zprávu, jelikož hlavní designer společnosti HTC, Scott Croyle, opouští svou pozici. Scott Croyle stál za novým a revolučním designem loňské vlajkové lodě HTC One M7 a také za letošním modelem HTC One M8. Oboje zařízení jsou vysoce ceněné svou konstrukcí a designem. Naštěstí pro HTC bude Scott Croyle po nějakou dobu a pár nadcházejících projektů působit jako poradce. Pravděpodobně to znamená, že bude konzultovat návrhy svého budoucího zástupce, který nastoupí na jeho bývalou pozici. Scott neodchází ke konkurenci, pouze se bude věnovat vlastním projektům. Společnost HTC právě prochází velkou restrukturalizací a všichni doufáme, že se jí povede dostat se z více než rok trvajících ztrát. Bohužel často slyšíme, jak kvalitní zaměstnanci se silnými jmény spíše ze společnosti odcházejí a Scott Croyle je dalším z nich.

scott croyle přednáška

Zdroj: Phandroid.

 

Komentáře

Venca

Venca

29.4.2014 14:44

Možná dobře, další HTC one nebude vypadat jako předchůdci. Čimž neříkam že to jsou designově špatné kousky, ale mělo by platit dvakrát a dost.

majkl

majkl

z aplikace
30.4.2014 1:00

kdo doufa? ja ne!!! me je HTC a jejich fotak co je k nicemu ukradenej. Ja chci poradny cistyyyy android smartphone od googlu. ne od LG!!!!! zaplatim si klidne vic ale at to stoji za to!!!! a ne jak nexus 5. shit proste shit. za tu cenu sice super ale malo oproti iphonu a konkurenci. at udelaji poradnou masinu. mam strach ze udelam nejakou blbost.. napr.. prejdu k IOS nebo WP. nikdy bych to nerekl ale od minuleho tydne co jsem v ruce drzel galaxy S5 a listoval v menu a pritom pozoroval castecne zasekavani me pekne nasralo!!!!!! navic IOS a WP maji moc pekne animace. co ma android? hov.. Uznejte sami ze by se google mohl starat vice ale mam pocit jako kdyby ani nechtel. mozna ma strach ze by nedokazal prijit z necim takovym aby poradne zatopil konkurenci, ma strach ze by ho kritici rozebrali, ze by ho lide nebrali za takovyho machra na poli technologii.. tak radsi si necha udelat slusnej stroj za par korun (nexus5) a tim nic neriskuje. naopak ziskava. To je hnus!!!

M.

M.

1.5.2014 1:34

majkl: A kdo te u Androidu drzi? Prejdi k necemu jinemu, treba iHovnu a bud vklidu, jinak te s toho trefi slak a budes tahat nohu :-D

S5 se sekala? Ale prosim tebe, vzdyt ten plastak je samsung, nejlepsi masina na trhu, vid ze jo svetandroida, nebo svetsamsungu? :-D

RSS (komentáře k článku)