Samsung Galaxy S5 nabídne více volného místa, než jsme čekali

Samsung-Galaxy-S5

Zhruba v polovině týdne oblétla svět nepříjemná zpráva ohledně vnitřní paměti přístroje Samsung Galaxy S5 – podle všeho zbývá uživateli u 16 GB verze přehnaně málo volného místa. Nyní se ovšem ukázalo, že na tom nová vlajková loď Samsungu nemusí být tak špatně. Obrovský zmatek totiž udělal vystavený telefon, který v sobě obsahoval rovněž 2 GB prezentaci pro MWC. Údaj o volném místě byl tak zkreslen. Uživatel by měl mít k dispozici 10,7 GB volného místa, což je stále poměrně málo, ale v porovnání s ostatními telefony už to tak špatné není. Starší model Samsung Galaxy S4 na tom byl hůř.

Samsung-Galaxy-S5

Největším žroutem paměti je nadstavba TouchWiz, která systém Android rozšiřuje o spoustu nových funkcí. Je ovšem škoda, že tento fakt ovlivní i uživatele, kteří většinu funkcí třeba ani nevyužijí. U modelu Samsung Galaxy S5 trochu zachraňuje situaci paměťová karta, kterou lze velikost paměti rozšířit.

zdroj: sammobile.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)