Samsung Galaxy S4 “Google Edition” by mohl dostat Android 4.3 další měsíc

google-galaxy-s4

Vypadá to, že přístroje Samsung Galaxy S4 a HTC One, které dostaly čistou verzi systému Android, mají zaděláno na slušné prodeje. Alespoň tak soudíme podle toho, jak často se nyní stávají na internetu terčem všech redaktorů. Zařízení od Samsungu bylo serverem SaMMobile zachyceno s běžícím systémem Android 4.3 a dokonce se objevila zpráva, že se již na této verzi intenzivně pracuje a k uživatelům by se mohla dostat již koncem příštího měsíce. Znamená to tedy, že Android 4.3 pro Nexusy dorazí také brzy?

About-phone-576x1024

Systém Android 4.3 by měl opět nést označení Jelly Bean, čemuž nasvědčuje samotný snímek obrazovky, ale hlavně pak označení JWR66D – počáteční písmeno zatím vždy hlásalo počáteční písmeno kódového označení verze Androidu.

Jen připomeňme, že Galaxy S4 Google Edition je již nyní k dostání na Google Play za 649 dolarů (cca 13 000 Kč) a spolu s ním i HTC One za 599 dolarů (12 000 Kč). O modelu tchajwanského výrobce zatím nepadlo ani slovo, a tak zatím nevíme, kdy Android 4.3 dorazí.

zdroj: phonearena.comandroidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)