Samsung Galaxy Note 2 velmi brzy dostane Android 4.4 KitKat

note_2_kitkat

Samsung údajně již velmi brzy uvolní aktualizaci na Android 4.4.2 KitKat pro svůj předloňský phablet Galaxy Note 2. V tuto chvíli probíhá testování a přípravy na vydání, dokonce se již objevily i výsledky v benchmarku GFXBench s oficiálním sestavením.

V benchmarku GFXBench se objevil Note 2 s oficiálním sestavením 4.4.2 V benchmarku GFXBench se objevil Note 2 s oficiálním sestavením 4.4.2

Tato dobrá zpráva jistě udělá radost všem majitelům Galaxy Note 2, který přišel na trh v roce 2012 a i v současnosti se poměrně dobře prodává, což není překvapivé, neboť jeho cena výrazně klesla, zatímco technické parametry jsou stále pro mnohé uživatele zajímavé (v Česku je aktuální průměrná cena 11 262 Kč, dá se ale sehnat i za 8,5 tisíce).

Takto padala cena Samsungu Galaxy Note 2 v českých e-shopech.

Zaznamenán byl také únik firmware, který byl ale použitelný pouze na telefonech jihokorejského mobilního operátora, nicméně je velmi nepravděpodobné, že by Samsung chystal update pouze pro domácí trh. Lze předpokládat, že Samsung v dohledné době začne uvolňovat aktualizaci a všichni majitelé těchto telefonů se dočkají oznámení o dostupnosti nového firmware.

Samsung Galaxy Note 2 velmi brzy dostane Android 4.4 KitKat Samsung Galaxy Note 2 velmi brzy dostane Android 4.4 KitKat

Ještě nedávno se čekalo, že aktualizace pro Galaxy Note 2 spatří světlo světa ve druhém čtvrtletí tohoto roku, což Samsung skoro jistě dodrží. Pochopitelně vás budeme informovat, jakmile bude v tomto směru něco nového.

Dosud Samsung aktualizoval na Android 4.4 KitKat telefony Galaxy S4 a Galaxy Note 3, jako další by měly následovat (v abecedním pořadí) Galaxy Light, Galaxy Mega, Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 10.1 2014 Edition, Galaxy Note 8.0, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy S4 Active, Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Zoom a Galaxy Tab 3.

Zdroj: Galaxy Droid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)