Pouze dnes 11.11 více než 50% slevy v eshopech + bonus. Pozor některé trvají jen hodinu

sale 11.11 slevy akce eshop

11.11 je uměle vytvořený svátek, kdy se lidi radují ze svobody a dárků obecně. Ale co, pokud někdo slavit chce, důvod si vždycky najde, a to je dobře. Přestože i u nás máme svátek svatého Martina (který přijede, nebo nepřijede na bílém koni) a peče se svatomartinská husa, tak 11.11 se slaví především v zahraničí. A to že to myslí opravdu vážně dokládají více než 50% slevy na tisíce zboží. Super je i fakt, že některé eshopy se chtějí odlišit a tak pokud nakoupíte přes jejich mobilní aplikaci, dostanete další slevu, nebo bonus.

11.11 je svátek nakupování. Slevy a akce jsou na všechno

Datum 11.11 je považován za nejvýznamnější nákupní den v Číně. Bere se jako takový svátek nakupování. Tento rok se očekává, že lidé nakoupí za více než 18 miliard dolarů. Vzhledem k tomu, že většina čínských eshopů odesílá i do Česka, tak jde o zajímavou akci i u nás. Do slev se zapojilo celkem 140 000 společností, přitom 60 tisíc z nich není z Číny. Nakoupit se slevou se dá v podstatě vše. Nás ale nejvíce zajímá elektronika a chytré produkty.

gearbest aliexpress sale 11.11

Kde všude jsme slevu zaznamenali?

Jak už jsme psali výše, sleva je v mnoha online eshopech. 11.11 Sale se účastní mimo jiné i těchto 5 čínských obchodů. Všech pět má na poměry čínských eshopů dobrou reputaci a zároveň jsou v nich akce na elektroniku. Mnohé z nich také můžete znát z našich tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Tipy z našeho seriálů také doporučujeme prohlédnout, protože mnoho výrobků je nyní v akci a jsou tak výhodnější, než normálně.

  • AliExpress.comTento eshop nabízí v podstatě vše, na co si vzpomenete, jedná se o takový asijský Amazon
  • Gearbest.comGearbest je na tom velmi podobně, jako výše uvedený AliExpress, zaměřuje se ale vice na eletroniku
  • Dealextreme.com – Neboli také známé jen jako DX se v posledních letech proměnilo, nyní nabízí třeba zajímavé gadgety
  • Ostatní čínské eshopy: Zapomenout bychom neměli ani na Bangood.com (odkaz ZDE) a Geekbuying.com (odkaz ZDE). Jedná se o menší hráče, ale také nabízí zajímavé zboží za velmi dobré ceny

Přes aplikace obchodů Gearbest, AliExpress atd. je sleva ještě větší

Zajímavé je to, že mnoho těchto obchodů má také svou aplikaci, přes kterou když nakoupíte zboží, tak většinou dostanete i bonusovou slevu. Neplatí to ale u všech výrobků, našli jsme i zboží, které bylo v aplikaci dražší i o několik dolarů. Většinou je čas si vše zkontrolovat, pokud se tedy nejedná o Flash Sale, která po několika minutách končí. To obecně platí o všech nákupech, někdy se může zdát, že jde o výhodnou akci, ale ve skutečnosti jen prodejce navýšil cenu, takže kontrolovat se vyplatí každý nákup.

AliExpress
AliExpress
Gearbest Online Shopping
Gearbest Online Shopping
Banggood - Online Shopping
Banggood - Online Shopping

Akce v eshopech se dá vylepšit i kupóny a poukazy

A aby toho nebylo málo, pro tento svátek ještě uvolnila většina serverů nové poukazy, které můžete zadat v košíku a přinesou vám ještě větší slevu. I z tolika možných způsobů, jak získat slevu, jde vidět, že se jedná opravdu o svátek nakupování. Níže uvádíme několik nejzajímavějších kuponů. Další kupóny si pak můžete například vysoutěžit, vylosovat apod.

  • AliExpress má ve své aplikaci i na webu speciální hry o mince, které se dají vyměnit za kupóny
  • Dealextreme nabízí slevu 5 dolarů u objednávek, které převýší 15 dolarů a také slevu 10 dolarů u objednávek nad 30 dolarů
  • Gearbest poukazy mají vlastní stránku. Sleva v nich může dosáhnout až na 20%, platí pro telefony, tablety, příslušenství atd
  • GeekBuying nabízí několik kupónů a také slevu 5 dolarů pro objednávky nad 50 dolarů. Stačí zadat kód PAYPAL

Redakční tip na zajímavé zboží v akci

V redakci máme jednoho favorita na výrobek. Hodit se bude hlavně majitelům telefonů bez 3,5mm jacku. USB-C sluchátek prozatím moc není a pokud jsou, tak nejsou zrovna levné. LeEco Letv Type-C jsou v akci za 10 dolarů na několika serverech, normálně se prodávají za 30 USD.

slevy akce 11.11 sale

V akcích a slevách najdete také většinu produktů, které jsme v poslední době recenzovali. A to i ty netradiční, jako třeba chytrou rychlovarnou konvici, chytrý hrnec, dron DJI Spark a další produkty, které patří třeba do chytré domácnosti. Slevy a akce potrvají v některých obchodech ještě několik hodin, existují ale takové, které mají slevy až do 15. listopadu.

Našli jste nějakou zajímavou akci, kterou jste dnes využili? Budeme rádi když se podělíte v komentářích.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)