S novými Mapami Google verze 6.7 nezabloudíte v obchoďáku

gm_ikona

Aplikace Mapy Google byla aktualizována na verzi 6.7, která přináší několik nových (a důležitých) funkcí, jež se ale českých uživatelů prakticky netýkají. Přehled novinek vypadá následovně:

Služba Google Offers se snaží získat pozici na trhu, kde v zámoří domunuje Groupon a LivingSocials, takže její implementace do Map může být krokem k lepšímu prosazení. Americký uživatel si nyní může nastavit, aby byl v případě otevření Map upozorněn na nejzajímavější nabídky ve svém okolí. To může být užitečné, pokud hodlá zajít na oběd do restaurace, nebo na nákupy, a chce najít výhodnou nabídku, kterou může hned využít a ušetřit tak nějaké peníze. Lepší představu o této funkci si můžete udělat z následujícího videa.

Discover offers near you in Google Maps for Android

Discover offers near you in Google Maps for Android

Ani v USA si ale neužijí novinek všichni a předpokládá se, že aktualizace na verzi 6.7 bude zajímavá především pro obyvatele hlavních měst. Například funkce pěších tras uvnitř budov či panoramata se v praxi týkají jen několika mála podniků v Los Angeles.

Mapy
Google Inc.
VerzeLiší se dle zařízení (9. 5. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma

Zdroje: Android Police, Life Hacker, Droid Life, Android Phone Fans, Android Central a AndroidSpin.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)