RemICS-JB ROM: Android 4.1 Jelly Bean pro Galaxy S

android-jelly-bean-google

Zatímco nejnovější zařízení, jako je Galaxy S III, se mohou těšit na poslední verzi Androidu, původní Galaxy S, který stál na počátku dominace Samsungu na trhu mobilních telefonů, oficiální Jelly Bean nedostane. Naštěstí má tento telefon silnou vývojářskou komunitu a skupina vývojářů, pracující pod značkou RemICS, vydala alternativní ROM RemICS-ROM JB, založenou právě na na Androidu 4.1 Jelly Bean. ROMka obsahuje čistý Android 4.1, ke kterému přidává upravené grafické téma, připomínající prostředí Galaxy S III. Kromě toho je také přibližně o 50 MB menší než ostatní ROMky s Jelly Beanem.

Důležitá poznámka: ROMky založené na Jelly Beanu jsou aktuálně v počátečních fázích vývoje, takže některé věci nemusí fungovat správně a můžete narazit na řadu chyb.

Tato ROM je kompatibilní pouze a jen se Samsungem Galaxy S – číslo modelu i9000. Není kompatibilní s GT-i9003, nebo jinými zařízeními. V případě, že se pokusíte o instalaci na jiný model, může dojít k zamrznutí, nebo úplné nefunkčnosti a nepoužitelnosti telefonu. Před případnou instalaci si zkontrolujte model svého zařízení v menu Nastavení-O telefonu.

Další informace o této ROM najdete v příslušném vlákně XDA fóra.

Následuje video s návodem, jak nainstalovat tuto ROM.

Flashing Guide & Overview of RemICS-JB, Jelly Bean 4.1.1 on GT-I9000 – By TotallydubbedHD

Flashing Guide & Overview of RemICS-JB, Jelly Bean 4.1.1 on GT-I9000 - By TotallydubbedHD

Zdroj: The Android Soul.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)