Nový web Svět Androida – malá ochutnávka

redesign-2015_top

Svět Androida připravuje velkou změnu celého webu, která je už na spadnutí :). V tomto článku jsme pro vás připravili malou ochutnávku toho, po čem už tak dlouho voláte. Sami jsme se tak trochu styděli, jelikož  i my jsme byli kovářovou kobylou a jakožto web o mobilech neměli mobilní verzi webu, což byla ostuda. To se teď ale naštěstí změní. Svět  Androida je portál, který se snaží držet krok s nejnovějšími trendy a neustále se rozvíjet, proto jsme nic nenechali náhodě a nový web vzali pořádně od podlahy. S některými z vás se přece jenom už známe nějaký ten pátek a tak jsme si řekli, že než vás pustíme do nového Svět Androida, na kterém už pracujeme několik měsíců, zeptáme se vás, co byste na novém webu nejvíce ocenili a čemu se naopak vyvarovat. Pokud vše půjde hladce, nová verze webu www.SvetAndroida.cz bude pro všechny uživatele spuštěna 1 .12. 2014. Takový malý předvánoční dárek.

Nový web Svět Androida

  • Spuštění? Už co nevidět. :)
  • Budu si ho moc pohodlně prohlídnout na mobilu a tabletu? Ano, obsah se přizpůsobí konzumací na takřka jakémkoliv zařízení, díky responzivnímu designu.
  • Proč ho premium uživatelé nemají už teď? Změny jsou tak zásadní, že to po technické stránce nebylo možné.
  • V čem se nový web bude nejvíce lišit? Věříme, že v přehlednosti a možnosti konzumace obsahu na mobilních zařízeních.
  • Těšíte se, nebo máte strach? My v redakci od obojeho hodně.

Abychom vás moc nenamlsali a nevzbudili ve vás příliš velké očekávání, nebudeme vypisovat další novinky, ale pokud byste se na něco chtěli zeptat, pokusíme se vám odpovědět v komentářích pod článkem.

 

redesign-2015 

 Novou podobu Svět Androida plánujeme intenzivně vylepšovat i po jeho spuštění do ostrého provozu, tak aby odpovídal představám moderního webu

 Těšíte se na novou podobu Svět Androida?

 

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (78)