Pozvánka na konferenci herních vývojářů Game Developers Session 2011

GDS2011

Příští víkend (19.-20.11.) se bude v Praze konat tradiční konference herních vývojářů s názvem Game Developers Session 2011. Jedná se o devátý ročník se zaměřením na profesionální i amatérské tvůrce mobilních a konzolových her. Android zde hraje významnou roli, díky výkonnému hardwaru se z něj začíná stávat neodmyslitelná součást herního průmyslu.

pozvanka_graficky

Letošní ročník Game Developers Session bude programově jeden z nejnabitějších ve své historii. Během dvou dnů se představí téměř 30 osobností domácí a zahraniční scény. Formou přednášek či workshopů se mohou návštěvníci dozvědět množství zajímavých informací týkajících se všech oblastí vývoje her – od jejich návrhu, přes programování, tvorbu grafiky a zvuku, až po oblast managementu a marketingu.

Game Developers Session je tradičně největší českou konferencí věnovanou vývoji her, kdy se na jedné půdě v neformální a přátelské atmosféře setkávají zástupci z řad herních vývojářů, technologických firem, fanoušků her a novinářů, aby si vyměnili své zkušenosti, navázali nové kontakty nebo se jen bavili zajímavým programem. I letos se můžeme těšit na zástupce ze studií a firem jako je třeba 2K Czech, Bohemia Interactive, Keen Software House, Microsoft, Google, Adobe či nVidia.

Vedle přednášek čeká na návštěvníky konference doprovodný program a spousta zařízení, na kterých si mohou vyzkoušet jednotlivé hry od domácích tvůrců. K dispozici budou herní kiosky s konzolemi Xbox vybavené pohybovými zařízeními Kinect, tablety s OS Android a Apple iPad, taneční podložky a mnohé další věci.

Kromě oficiálního programu proběhnou i tradiční neformální diskuze a účastníkům konference bude určena také večerní party v baru Café Jam na Národní třídě.

Více informací o konferenci a její kompletní program najdete na jejím webu gds2011.ceske-hry.cz
Oficiální FB událost: www.facebook.com

partneri

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek