Oslava pěti let YouTube v ČR – SvětAndroida byl u toho

youtube-cover-song-face-off-lmfao-s-party-rock-anthem–1caac73392

Svět Androida se jakožto přední zpravodajský portál o Androidu účastní mnoha akcí, které slouží ke vzdělávání specialistů i samotných uživatelů mobilních telefonů. Jako příklad může posloužit školení O2 Guru odborníků, kteří díky portálu Svět Androida budou moci efektivněji pomoci koncovému zákazníkovi s nastavením a ovládáním mobilních telefonů s Androidem. Nepořádáme pouze školení, ale účastníme se i akcí, kde zajišťujeme program pro veřejnost i uzavřenou společnost. Poslední z nich byla oslava pěti let YouTube v České republice – YouTube Party.

youtube

Akce na oslavu pátých narozenin YouTube v České republice se odehrála 6. listopadu v pražském klubu La Fabrika a hlavním organizátorem nebyl nikdo jiný než samotný Google. Na akci vystoupilo mnoho předních umělců a českých YouTube celebrit, vše přitom doprovázela kapela Kryštof.
Svět Androida na takovéto akci nemohl chybět a proto jsme přijali pozvání a pomohli zajistit program u dvou velikých televizí, na kterých si měli návštěvníci možnost zahrát známý Super Sport Sync z prohlížeče Google Chrome. Vše bylo synchronizováno skrze naše mobilní zařízení Nexus 5, LG G2, Nexus 7 II či Samsung Galaxy Note 3.
Kromě samotné zábavy při hraní her byl největší zájem právě o nejnovější kousek od společnosti Google – Nexus 5, který do té doby většina návštěvníků v reálu neviděla.

YouTube Party (8)

SvětAndroida na YouTube Party

SvětAndroida na YouTube Party

Víte, že Svět Androida zajišťuje podporu na podobných akcích či pořádá školení předních českých společností? Máte zájem o podobné služby? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat na email info@svetandroida.cz

Android roku 2013

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)