Oslava pěti let YouTube v ČR – SvětAndroida byl u toho

youtube-cover-song-face-off-lmfao-s-party-rock-anthem–1caac73392

Svět Androida se jakožto přední zpravodajský portál o Androidu účastní mnoha akcí, které slouží ke vzdělávání specialistů i samotných uživatelů mobilních telefonů. Jako příklad může posloužit školení O2 Guru odborníků, kteří díky portálu Svět Androida budou moci efektivněji pomoci koncovému zákazníkovi s nastavením a ovládáním mobilních telefonů s Androidem. Nepořádáme pouze školení, ale účastníme se i akcí, kde zajišťujeme program pro veřejnost i uzavřenou společnost. Poslední z nich byla oslava pěti let YouTube v České republice – YouTube Party.

youtube

Akce na oslavu pátých narozenin YouTube v České republice se odehrála 6. listopadu v pražském klubu La Fabrika a hlavním organizátorem nebyl nikdo jiný než samotný Google. Na akci vystoupilo mnoho předních umělců a českých YouTube celebrit, vše přitom doprovázela kapela Kryštof.
Svět Androida na takovéto akci nemohl chybět a proto jsme přijali pozvání a pomohli zajistit program u dvou velikých televizí, na kterých si měli návštěvníci možnost zahrát známý Super Sport Sync z prohlížeče Google Chrome. Vše bylo synchronizováno skrze naše mobilní zařízení Nexus 5, LG G2, Nexus 7 II či Samsung Galaxy Note 3.
Kromě samotné zábavy při hraní her byl největší zájem právě o nejnovější kousek od společnosti Google – Nexus 5, který do té doby většina návštěvníků v reálu neviděla.

YouTube Party (8) YouTube Party (9) YouTube Party (6) YouTube Party (7) YouTube Party (2) YouTube Party (1)

SvětAndroida na YouTube Party

SvětAndroida na YouTube Party

Víte, že Svět Androida zajišťuje podporu na podobných akcích či pořádá školení předních českých společností? Máte zájem o podobné služby? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat na email info@svetandroida.cz

Android roku 2013 android-roku-2013-hlasuj

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)