Čínský dravec Oppo N3 s otočným fotoaparátem přijde 29. října

oppo-n3-2

Společnost Oppo patří mezi známé čínské značky, které produkují kvalitní a výkonné telefony s Androidem. Přístroje této značky se velmi často dostávají také na náš trh, takže rozhodně nepředstavují neznámé zboží. Matěj Machytka vás před třemi dny informoval o chystaném modelu Oppo N3, který na prvních (neoficiálních) snímcích vypadal velmi zvláštně a kromě samotného designu zaujme také otočný fotoaparát. Společnost Oppo se nyní nechává slyšet, že se přístroje dočkáme již na konci října, přesněji 29., kdy dojde k představení v Singapuru.

140917-oppo-n3-launch-singapore-official-29-oct

Telefon Oppo N3 se nepochlubí nejlepším hardwarem na trhu, ostudu ale rozhodně také neudělá. Podle serveru gizchina totiž nabídne čtyřjádrový Snapdragon 801 a 2GB RAM paměť, takže výkonu bude stále dostatek. Důležitá je samozřejmě cena, za kterou se bude tento přístroj prodávat.

Toto jsou první snímky telefonu. Zatím nevíme, zda tak bude skutečně Oppo N3 vypadat Toto jsou první snímky telefonu. Zatím nevíme, zda tak bude skutečně Oppo N3 vypadat

Pokud se vykročí Oppo N3 ve stejných kolejích jako model Oppo N1, máme se rozhodně na co těšit. Telefon jsme si měli možnost osahat na MWC v Barceloně a podělili jsme se o naše poznatky spolu s vámi v samostatném článku.

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)