Očekávaný Oppo N1 – podívejte se na další fotografie!

oppo_ico

Čínští výrobci mobilních telefonů se postarali o rozruch na trhu, když přišli se solidně vybavenými telefony za nevysoké ceny. Pozornost široké veřejnosti ještě nedávno poutal například Oppo Find 5, nicméně poslední týdny se v médiích stále častěji objevují spekulace, fotografie a další úniky (nebo možná “úniky”), točící se kolem očekávané vlajkové lodi Oppo N1. Minulý týden jsme se z oficiální (a mírně sexistické) pozvánky dozvěděli, že “en jednička” bude mít nějakou část ovládacích prvků na zadní straně (viz Oppo N1: dotýkejte se i zezadu! Představení 23. září).

Oppo N1: dotýkejte se i zezadu! Oppo N1: dotýkejte se i zezadu!

Na dalším propagačním materiálu byla k vidění spodní hrana zařízení, obsahující poněkud netradičně umístěný hlasitý reproduktor, konektor microUSB a zdířku pro připojení sluchátek (standardní 3,5mm audio konektor).

Během víkendu vyplavaly na světlo další fotky, na kterých je údajně zachycen právě Oppo N1. Šanci, že se opravdu díváme na připravovaný smartphone, potvrzuje i uspořádání prvků na spodní hraně zařízení.

Díváme se skutečně na Oppo N1? Díváme se skutečně na Oppo N1?

Pokud by tyto obrázky skutečně zachycovaly Oppo N1, pak můžeme konstatovat, že telefon vypadá poměrně dobře. Není to sice žádný designový skvost, ale spolu s očekávanými hardwarovými specifikacemi by se mohlo jednat o atraktivní kousek. Vypadá to také na absenci hardwarových tlačítek na přední straně, z čehož usuzujeme, že Oppo se vydává cestou Nexusů a poskytne pouze softwarová tlačítka na obrazovce.

Údajné technické specifikace Oppo N1:

  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 600
  • Operační paměť: 2GB
  • Interní úložiště: 16 GB/32 GB
  • Fotoaparát: 20 Mpx
  • Baterie: 2500 mAh

Zadní strana s ovládacími prvky, bohužel, na fotkách není k vidění, takže se stále můžeme jen dohadovat, s čím přesně Oppo N1 přijde.

Zdroje: Android Police, New Phones, @evleaks, GizChina a OppoForums.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)