Menu

Nvidia představila 5 nových her (nejen) pro Tegru 3

Někteří z vás možná zaregistrovali, že v těchto dnech probíhá jedna z nejvýznamnějších herních událostí, kterou je výstava E3 (Electronic Entertainment Expo) v Los Angeles. Nvidia neváhala a představila zde 5 her, které se v následujících měsících objeví na našich zařízeních. Dle oznámení to vypadá, že nepůjde o Tegra 3 exkluzivní tituly a majitelé zařízení s procesory od Nvidie se dočkají „pouze“ vylepšené grafiky, fyziky, případně dalších atributů, což rozhodně potěší všechny majitele non-Tegra Androidů. Pojďme se tedy společně podívat, co bylo představeno.

Dead Trigger

O této hře už jsme na stránkách SA nedávno psali. Půjde o střílečku viděnou z pohledu první osoby, ve které si budete klestit cestu hordami nemrtvých. Na Tegra 3 procesorech si navíc užijeme vylepšenou grafiku (lepší efekty vody, mlhy a nasvícení) a fyziku (ragdoll efekt). Našince potěší, že hra pochází z dílny brněnského studia Madfiger Games.

Puddle THD

Tato hra si již odbyla svoji premiéru na Xbox Live Arcade a PlayStation Network a nyní se dostává i na Android. O co v ní půjde? Vaším úkolem je pomocí naklánění zařízení přivést vodu (či jinou kapalinu) do cíle. Ač to možná zní fádně, hra samotná vypadá moc hezky. Však posuďte sami z přiloženého traileru. Verze pro Tegru 3 přinese vylepšené textury, lepší stíny a efekty kapalin a pokročilou fyziku.

Demons’ Score THD

Demons’ Score se snaží zkombinovat zabíjení démonů dohromady s hudební složkou hry a celé to tak trochu připomíná Guitar Hero (musíte mačkat správná tlačítka ve správný moment). Hra poběží na Unreal Enginu 3 a pro Tegru 3 bude opět k dispozici verze s vylepšenou grafikou.

Bounty Arms

Bounty Arms je akční hra typu sidescroller (stejně jako například stařičký Golden Axe). Hlavní náplní hry bude proskákat a prostřílet se všemi levely, k čemuž vám budou dopomáhat různé power-upy vylepšující vaši postavu a arzenál. Tentokrát se majitelé Tegra 3 zařízení nedočkají jenom grafického vylepšení hry, ale také exkluzivity v podobě kooperačního módu.

Heroes Call

Heroes Call je akční RPG viděné z izometrického pohledu a nabídne vše, co bychom mohli od takové hry očekávat. Několik rozdílných postav se specifickými schopnostmi, hromady vybavení pro vaši postavu a samozřejmě mraky monster čekajících, až ochutnají ostří vašeho meče. I tentokrát bude mít hra na Tegře 3 vylepšenou grafiku a fyziku.

Tak a to je vše. Na co se nejvíc těšíte? Osobně mi hodně zamlouvá Heroes Call. Konečně zajímavá „diablovka“ na Androidu.

Zdroj: Nvidia

 

 

Komentáře

Tom

Tom

7.6.2012 6:56

Už je to zase tu, telefon nemám ani rok a zase mi nepůjde každá druhá hra. :-) nu což…

Haluska

Haluska

7.6.2012 7:06

Tom: Ono taky tyhle hry hrát na 4″ displeji je masochizmus :D

Osobně se nejvíc těšim na Heroes Call. Na nějakou tu pořádnou Diablovku čekám už delší dobu :)

Stepaan

Stepaan

7.6.2012 8:26

Puddle vypadá dost dobře.

JD

JD

7.6.2012 8:44

Heroes Call vypada opravdu lakave. Snad i ovladani bude tak dobre, jako vzhled hry. A Puddle si ani nedokazu predstavit jak hraju v autobuse nebo v metru. Spousta her na tomhle principu jde hrat opravdu jen v klidu doma, coz je skoda.

Jiří

Jiří

7.6.2012 10:17

Zítra dorazí SGS3, tak uvidíme,jak to pofičí :-)

Caszidy

Caszidy

7.6.2012 10:41

Mám takovou offtopic otázku, nad kterou přemýšlím už celkem dlouho: Proč nejsou pro Android nějaké hry se Star Wars tématikou? LucasArts se někdy vyjádřilo v tom smyslu, že tohle není “zajímavý” trh, nebo proč? Vždyť třeba takový KOTOR 1 a 2 by se na tablet skvěle hodili. Případně nějaká úplně nová hra, nebo naopak předělávka úplně stařičkých závodů kluzáků co byly v Epizodě jedna a pak se objevily na PC.

Samo

Samo

7.6.2012 13:55

Casyidy: ajked som nad tym nikdy nepremyslal, ale tiez tomu nerozumiem. Otvoril by sa im obrovsky novy trh a zarabali by na tom jak prasata…

RSS (komentáře k článku)