Nokia telefony se na trh dostanou ve 120 zemích zároveň. A to i v Česku

Nokia telefony

Společnost HMD Global, která vlastní licenci na vydávání, oznámila na veletrhu MWC, že se budou snažit o vydání svých telefonů na většině trzích zároveň. Nyní prozradili více informací jak to s Nokia telefony vlastně bude.

HMD Global je startup, který chce Nokia telefony po celém světě

Telefony Nokia 6, 5, 3 a i Nokia 3310 by se měly na trh dostat společně. První zdroje ze zahraničí mluví o tom, že to bude v květnu tohoto roku. To se může zdát jako poměrně dlouhá doba od oficiálního představení. Společnost HMD Global nyní řekla, proč vydání telefonů trvá tak dlouho.

„HMD má ambiciózní plán vydat Nokia telefony ve 120 zemích zároveň. Ambiciózní je z toho důvodu, že společnost HMD je v podstatě startup a i přes podporu od společností Nokia a Foxconn to nebude jednoduché.“

Kromě toho, že to pro společnost nebude jednoduchý úkol, jsme v tomto prohlášení mohli také najít informaci o tom, že se všechny Nokia telefony dostanou na trh ve stejný čas. Vydání čtyř telefonů pro více než 60% trhu zároveň je obtížný úkol i pro největší výrobce telefonů, uvidíme tedy, jak se s tím HMD popere.

Těšíte se na Nokia telefony? Myslíte, že HMD dokáže svůj plán splnit?

Zdroj: nokiapoweruser.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)