Nokia smartphony včetně modelu 3 dostanou i Android P

nokia smartphony android p

HMD přináší další zajímavou novinku pro všechny majitele nových Nokia telefonů s Androidem. Nokia smartphony totiž dostanou kromě Androidu Oreo také aktualizaci na nadcházející Android P, a to včetně nejlevnějšího modelu Nokia 3.

Všechny Nokia smartphony obdrží minimálně dvě velké aktualizace

Zároveň na akci na Filipínách společnost HMD uvedla, že Android Oreo přijde na Nokia telefony ještě do konce tohoto roku. Dá se očekávat tedy, že i nadcházející model jako Nokia 9 obdrží tyto aktualizace. Jediný otazník může být u modelu Nokia 2, který bude patřit k „ultralevným“ modelům. HMD by jej mělo oznámit již brzy, tak snad se dozvíme více detailů.

nokia 3 android p I nejlevnější Nokia 3 obdrží Android P

Není to naposledy, kdy společnost HMD překvapila s aktualizacemi. Už při prvotním oznámení nových Nokia telefonů, společnost prohlašovala, že aktualizace jsou pro ně hodně důležité a budou se vždy snažit přinášet na co největší počet telefonů a co nejdříve. Zatím se jím to daří, i co se týče měsíčních bezpečnostních aktualizací Androidu, kdy patří vždy mezi nejrychlejší.

Potěšila vás zpráva, že Nokia telefony dostanou minimálně dvě velké aktualizace systému?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)