Přijďte fandit na Alza Android RoadShow 2015, MS v hokeji, Jágr a Pavelec v akci

Ice Hockey World Championship

Již zítra vypukne skvělá akce Alza Android RoadShow 2015 v Praze, a bude to velké! Připravili jsme si pro vás smršť technologických novinek, spoustu zajímavostí, informací, skvělých přednášek, rozhovorů a soutěží. Celou Českou republikou ale zároveň řádí domácí MS v hokeji, protože se našim českým hokejistům podařilo postoupit po skvělém výkonu do semifinále a právě v sobotu se český kádr utká s Kanadou. Přijďte fandit na Alza Android RoadShow 2015!

oculus

I my v redakci jsme příznivci skvělého hokeje a samozřejmě chápeme, že si spousta návštěvníků akce nechce nechat ujít Jaromíra Jágra či Ondru Pavelce v akci, proto bude možné sledovat MS v hokeji rovněž na zítřejší akci. Nemusíte se tedy obávat, že byste přišli o zajímavé momenty a skvělé utkání. Přijďte fandit s námi již zítra na Alza Android RoadShow 2015 do Prahy.

ms v hokeji 2015 - nahledjpg

Pokud bylo semifinále v hokeji jedinou překážkou, proč nedorazit na Alza Android RoadShow 2015 do Prahy, jsme posly dobrých zpráv. Neváhejte proto s registrací na zítřejší jedinečnou akci, na které se rozhodně vyplatí přijít. Jak se na akci dostat? Pomůže náš článek. Máme pro vás připravený také výborný program přednášek a možnost vyhrát hodnotné ceny. Alza Android RoadShow startuje a těšíme se na vás!

oculus
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)