Monstrózní 7500mAh baterii pro Galaxy S4 má Amazon

Samsung-Galaxy-S4-Extended-Battery

Společnost ZeroLemon je velmi dobře známá díky svým “extrémním” akumulátorům do mobilních telefonů. V dubnu jsme vás informovali o pořádných zásobnících energie pro Galaxy S III a Note II, ale zatímco trojková Galaxy dostala na záda batůžek s kapacitou 7000 mAh, novější “čtyřka” si polepšila o dalších 500 mAh a dostává se tak na závratnou hodnotu 7500 mAh. Dostává se tedy na více jak trojnásobnou kapacitu základní 2300mAh baterie.

ZeroLemon-9390_678x452

Aby se vám tenhle akumulátor do telefonu vůbec vešel, je dodáván i s upraveným a celkem bytelně vypadajícím zadním krytem (v různých barevných variacích), který je kompatibilní prakticky se všemi dostupnými variantami Galaxy S4 a nabízí i plnou podporu pro NFC. Je ale celkem očekávatelné, že si telefon neumí s takto vysokou kapacitou baterie dobře poradit a proto například ukazatel zbytkové kapacity je schopen ukazovat 3 % i několik hodin a aby došlo k plnému nabití, je nutno telefon nechat v nabíječce ještě zhruba 2-3 hodiny po dosažení stoprocentního nabití. Váha telefonu se zvedne cca o 40 gramů.

ZeroLemon-Samsung-Galaxy-S4-7500mAh-Extended-Battery

Uživatelé si v komentářích výdrž baterie pochvalují, přičemž je prý možné dosáhnout až sedmnácti hodin výdrže při velmi silném vytížení telefonu (3D hry, přehrávání filmů), přičemž při standardním využívání se lze bez problémů dostat na 4-5 dnů výdrže.

ZeroLemon prodává svoje produkty na webu Amazon.com za cenu 39 USD. Český zákazník pak zaplatí zhruba 826 Kč za zboží a 310 Kč za poštovné (prodejce zasílá do České republiky bez problémů).

Láká vás prodloužit životnost své Galaxy za tisícovku?

 

Zdroj: Amazon

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)