Menu

LiveWallpapers.org: živé tapety pro Android přehledně

Čtenář Ondřej Procházka nás upozornil na server LiveWallpapers.org, kde naleznete stovky “živých” tapet pro váš telefon. Webové stránky přitom fungují jako katalog s propojením na Android Market, takže nebudete potřebovat žádnou specializovanou aplikaci, ani nemusíte stahovat soubory z neoficiálních či dokonce podezřelých zdrojů (nemluvě o nutnosti povolení instalace odjinud než z Marketu).

Kromě roztřídění tapet do kategorií jako jsou sport, hry, vesmír, zvířata, zábava, technologie, a další, je největší přidanou hodnotou katalogu video s náhledem, jak ta která tapeta vypadá “v akci.” Předejdete tak případnému zklamání z instalace “zajíce v pytli.”

Hlavní stránka webu LiveWallpapers.org

Hlavní stránka webu LiveWallpapers.org

Součástí každé stránky je dále stručný popis, hodnocení uživateli serveru LiveWallpapers.org, informace o ceně a odkazy, které můžete poslat do sociálních sítí.

O tapetě, která vás zaujme, se dozvíte prakticky vše

O tapetě, která vás zaujme, se dozvíte prakticky vše

Samostatné sekce jsou věnovány nejlépe hodnoceným a oblíbeným tapetám.

Vybranou animaci lze stáhnout přes QR kód, odkaz, který si necháte poslat na e-mail, nebo skrze přímý link na Android Market.

Ondřeji Procházkovi za jeho tip děkujeme a věříme, že zaujme i vás. Budeme rádi, když se v diskuzi pod článkem podělíte o zkušenosti a třeba nám dáte tip na nějakou naprosto neodolatelnou tapetu :).

 

Komentáře

Jiří

Jiří

22.9.2011 10:14

aneb jak odevzdat 30% energie své baterky rychle, levně a efektivně :-)

fasdfasd34

fasdfasd34

22.9.2011 11:48

zive tapety jsou hrozna pitomost, ale zase na druhou stranu kdyz na to ma nekdo plonkovni vykon a chce koukat na neco efektniho nebo machrovat, proc ne … i tatkovehle veci prodavaji produkt :-) image je vsechno, nasleduj zive tapety

Ondřej Procházka

Ondřej Procházka

23.9.2011 13:41

Já jsem si to nikdy neužil v dětských letech,měl jsem pouze 486, tak se do nich občas vrátím alespoň živou tapetou. Machruju s ní kde můžu, balíme s klukama holky,výkonu máme spoustu:-) ! Díky

Buďte dobří.

Ondra

Johnny

Johnny

23.8.2012 9:30

Another suggestion is http://topandroidwallpapers.com

A huge selection there

Tom

Tom

19.9.2012 14:57

Lol, topandroidwallpapers.com is a ripped livewallpaper.org :D

michaela

michaela

1.10.2012 12:56

prosím poradte jak si mám na vodafonu smart 858 nastavit živé tapety????????

Karelk

Karel Kiliánexternista 21

2.10.2012 15:53

To: michaela
Dobrý den,

Vodafone 858 živé tapety, bohužel, nepodporuje.

RSS (komentáře k článku)