Legendární hra Crazy Taxi na Google Play

unnamed (82)

V našich končinách se konzole SEGA Dreamcast nedočkala zdaleka takové úspěšnosti jako na západě. To však nic nemění na tom, že jedním z hitů, který znal kolem roku 2000 prakticky každý, byly šílené arkádové závody nazvané Crazy Taxi. Tato hra se v podstatě stala symbolem celé konzole společně s ježkem Sonicem a později se objevila i na konzoli PlayStation 2. Nyní se za skřípotu pneumatik řítí Crazy Taxi i na Android, a to ve slušivém HD kabátku.

unnamed (45)

Pravda, cena 122 Kč není nejnižší, ale ti, kteří mají hlouběji do kapsy, nemusí kupovat hned a mohou počkat třeba na slevovou akci. Pokud ale investici lehce přes “kilo” zvažujete, poslyšte, co ve hře naleznete! V první řadě je nutno zmínit, že celá hra prošla sérií úprav, takže je v pohodě hratelná i na telefonech s dotykovým displejem. Náplní hry je pochopitelně transport cestujících z jednoho místa na druhé, zkrátka taxislužba. Vtip ale spočívá v tom, že si můžete vydělat extra peníze – a to tak, že budete provádět co možná nejšílenější parádičky, což je ta poslední věc, kterou bych chtěl v českém taxíku zažít. Vybírat můžete výzvy v časových limitech 3, 5 a 10 minut, přičemž se vše odehrává v relativně otevřeném městě, které je samozřejmě plné kopců, skoků, tajných zkratek a dalších míst, kde si můžete zahrát i několik miniher.

crazy-taxi-3-15

K celé téhle taškařici vám zahraje původní soundtrack obsahující taková jména jako Offspring či Bad Religion. Podporovány jsou navíc i externí ovladače, takže si na své přijdou i hardcore hráči.

 

Crazy Taxi (iOS; Android)

Crazy Taxi (iOS; Android)

 

Crazy Taxi Classic
Crazy Taxi Classic

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)