“Ledově bílý” HTC Sensation se začne prodávat 1. března s ICS

white_sensation0

Podle dnešní tiskové zprávy, vydané nizozemskou pobočkou HTC, bude první březnový den zahájen prodej “ledově bílé” (Ice White) verze HTC Sensation. Skoro symbolicky na něm poběží Android 4.0 “Ice Cream Sandwich.”

Bílý HTC SensationBílý HTC Sensation

HTC Sensation Ice White bude mít stejné specifikace jako v šedé barvě, to znamená elegantní hliníkovou konstrukci s velkorysým 4,3palcovým QHD (960 x 540 px) displejem, nebo například 8Mpx fotoaparát.

Bílý HTC SensationBílý HTC Sensation

Zpráva je sice zajímavá sama o sobě, majitele telefonů této značky ale potěší ještě jednou: znamená totiž, že HTC v té době bude mít plně dokončený Android 4.0 pro model Sensation. Dá se předpokládat, že OTA aktualizace stávajících zařízení pak začne doslova každým dnem.

Na snímcích, vydaných spolu s tiskovou zprávou, je zajímavé, že jako nadstavba je patrně použita starší verze HTC Sense 3.5, což potvrzuje dřívější spekulace, podle kterých bude novější Sense 4.0 (viz Podrobnosti o chystaném HTC Sense 4.0) pravděpodobně určeno pouze pro letošní modely.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Zdroje: EuroDroid, AndroidWorld a Whiz-PR

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

htc-logo-1

HTC Sensation – multimédia v kapse

Články Milan Menšík Milan Menšík
2 min. uložit na později
htc-logo-1

23 tapet pro HTC Sensation ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (8)