Menu

JellyBean ALPHA i pro HTC Sensation

Již jsme Vás informovali, že model HTC EVO 3D se dočkal první Jelly Bean portace, nyní přichází na řadu neméně oblíbený HTC Sensation. Jak už to tak bývá, alpha verze nejsou zdaleka určené pro běžné použití, neboť většina zásadních funkcí není zprovozněna a systém obsahuje spoustu chyb. Zvědavci a ladiči však podobné verze ocení, neboť si můžou prohlédnout Jelly Bean na svém přístroji již nyní.

V této verzi zatím nefunguje telefonní část (data, volání, SMS…) ani Wi-Fi. Portace vznikla z CyanogenModu, což je nejspíše nezjnámější série neoficiálních ROMek vůbec. Verze postavená na systému Jelly Bean dostala číslovku 10.

Systém Jelly Bean si můžete na vlastní kůži vyzkoušet také na Android RoadShow 2012!

zdroj: forum.xda-developers.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (PhSnake) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

 

Komentáře

Carlos

Carlos

19.7.2012 15:19

…proč mi to trochu připomíná jako když v garáži do starší škodovky namontuju supernovej právě vyprojektovanej vodíkovej motor.Jako, sorry,to auto teda nejezdí,a ani nic v něm skoro nefunguje,ale…. můžete se do něj posadit…. :-D

Tony

Tony

19.7.2012 15:31

Carlos: až na to že tu nepridávaš lepší procesor, väčšiu RAM, atď. ale iba meníš software. :)

Sorgo

Sorgo

19.7.2012 15:46

Na Desire Z je tiez JB alpha, dokonca funguje aj data, wifi, sms, gsm :)

bendan

bendan

19.7.2012 15:48

Spis do ty skodovky dali novou palubku, ale zatim funguje jen ukazatel paliva :-D

Fish

Fish

19.7.2012 15:51

Mno tak jestli se tu bude zminovat o kazdym telefonu, tak i Defy(+) ma pry celkem funkcni JB. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1768702

Sir Sprice

Sir Sprice

19.7.2012 18:47

Nechápu smysl těnhle zpráviček.. odjakživa vím,že pokud chci mít novější verzi Androidu, tak na xda to najdu a dříve či později se to tam objeví. Tohle mi připomíná jako znovuobjevení Ameriky..

RSS (komentáře k článku)