Populární iOS hra Looty Dungeon je konečně dostupná pro Android

Looty Dungeon

Looty Dungeon si na Apple zařízeních získal popularitu zaslouženě. Nabízí jednoduché ovládání, pěkně stylizovanou grafiku a hodně unikátních postav. Teď se konečně dostal i na Android.

Looty Dungeon: Crossy Road na steroidech?

Ihned po spuštění vám hra určitě něco připomene. A to Crossy Road, který patří do stejného vydavatelského domu. Obě hry vydává společnost Yoda1. S Crossy Road sdílí například podobný kostičkový vzhled a jednoduché ovládání pomocí tažením prstu. Rozdíl je v tom, že tady se budete vyhýbat pastím, kouzlům nebo třeba šípům. Úkolem je dostat se na konec co nejvíce jeskyní (dungeonů), které s přibývajícím časem budou na projití těžší a těžší.

Hrát můžete s celkem 50 různými postavami. Každá má svou vlastní speciální schopnost a vlastnosti. Například můžete jít do boje s rytířem, lučištníkem, čarodějem, ale i vílou, nebo gladiátorem. Jen škoda, že se typ postav poměrně často opakuje, najdete tak několik variant bojovníků, kouzelníků apod. 

Looty Dungeon Gameplay Trailer

Looty Dungeon Gameplay Trailer

Samotná hra je zdarma a obsahuje nákupy v aplikaci, kde si za zhruba 26 korun můžete koupit nové postavy. Nicméně k samotnému hraní to není potřeba. Hru můžete stahovat níže z odkazu na Google Play. Pokud vás bavil Crossy Road, tak vás bude pravděpodobně bavit i Looty Dungeon.

Looty Dungeon
Looty Dungeon

Jak daleko už jste se v Looty Dungeon dostali?

zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)