Menu

Populární iOS hra Looty Dungeon je konečně dostupná pro Android

Looty Dungeon si na Apple zařízeních získal popularitu zaslouženě. Nabízí jednoduché ovládání, pěkně stylizovanou grafiku a hodně unikátních postav. Teď se konečně dostal i na Android.

Looty Dungeon: Crossy Road na steroidech?

Ihned po spuštění vám hra určitě něco připomene. A to Crossy Road, který patří do stejného vydavatelského domu. Obě hry vydává společnost Yoda1. S Crossy Road sdílí například podobný kostičkový vzhled a jednoduché ovládání pomocí tažením prstu. Rozdíl je v tom, že tady se budete vyhýbat pastím, kouzlům nebo třeba šípům. Úkolem je dostat se na konec co nejvíce jeskyní (dungeonů), které s přibývajícím časem budou na projití těžší a těžší.

Hrát můžete s celkem 50 různými postavami. Každá má svou vlastní speciální schopnost a vlastnosti. Například můžete jít do boje s rytířem, lučištníkem, čarodějem, ale i vílou, nebo gladiátorem. Jen škoda, že se typ postav poměrně často opakuje, najdete tak několik variant bojovníků, kouzelníků apod. 

Samotná hra je zdarma a obsahuje nákupy v aplikaci, kde si za zhruba 26 korun můžete koupit nové postavy. Nicméně k samotnému hraní to není potřeba. Hru můžete stahovat níže z odkazu na Google Play. Pokud vás bavil Crossy Road, tak vás bude pravděpodobně bavit i Looty Dungeon.

Looty Dungeon
Looty Dungeon
Developer: Taco Illuminati
Price: Free+

Jak daleko už jste se v Looty Dungeon dostali?

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Vladimr_ptek

Vladimír Ptáček 0

29.9.2016 11:21

skusal som to asi 10 minut a celkom nuda… asi som narocny.

Tom_matj

Tomáš Matěj 0

29.9.2016 12:01

Dokonce i když v práci nejde systém a 3 hodiny čtu starý příspěvky na 9gag, tak mě tohle nudilo ještě víc

Fuerte

z aplikace
29.9.2016 12:27

to jsou fakt trapacke hry… uz chapu proc jsou vydane prvne na ios 😁

RSS (komentáře k článku)