Infografika od Samsungu ukazuje vývoj řady Galaxy S

samsung_galaxy_s5 320×210

Na společnost Samsung se v posledních dnech valí vlna kritiky. Může za to nedávné představení pátého modelu řady Galaxy S, které bylo pro mnohé velkým zklamáním. Ať už kvůli ohranému a již fádnímu designu nebo ne příliš oslnivému výkonu, jak mnozí očekávali, se Samsung možná začal trochu obávat, že by letos S5 nemusela být naprostou špičkou v prodejních číslech.

Stávající uživatelé některého telefonu z řady Galaxy S vyslali jasný signál, že nevidí důvod, proč přecházet na nový model, a že si raději ještě ten rok počkají nebo zvolí úplně jiný telefon od jiné firmy. To se samozřejmě Samsungu nelíbí, a tak začíná podnikat kroky, které mají veřejnost přesvědčit, že Galaxy S5 stojí za koupi a opět oproti předchůdci doznal značná vylepšení. Znázorňuje to i poslední infografika od Samsungu, na kterou se můžeme podívat a porovnat vývoj oné řady.

Infografika ale není zcela kompletní. Rozdíly mezi letošním a loňským modelem můžeme najít ve výbavě, kde Galaxy S5 navíc obsahuje senzor otisků prstů, monitor srdečního tepu, certifikaci IP67 nebo například novější procesor Qualcomm Snapdragon 801.

Vývoj řady Galaxy S Vývoj řady Galaxy S

Zdroj: global.samsungtomorrow.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)