Menu

Hudba Google Play nově nabízí 60 dní zdarma na vyzkoušení (aktualizováno)

Hudba Google Play je online služba pro streamování hudby, která vedle nákupu konkrétních skladeb či celých hudebních alb nabízí také možnost měsíčního předplatného takzvané “hudby bez omezení”, které vám umožní neomezeně přehrávat miliony skladeb, které jsou na Google Play k dispozici. Krom toho Hudba bez omezení nabízí také “rádia”, což jsou v podstatě tématicky generované playlisty. Mezi další funkce této placené služby patří například také synchronizace vaší hudební knihovny napříč všemi vašimi zařízeními.

Google Music - 1

Google od počátku nabízel u placené Hudby bez omezení všem uživatelům 30 dnů zdarma na vyzkoušení. Nyní však přichází se, zajisté vítanou, změnou a všem novým uživatelům tak poskytne dvojnásobnou dobu na otestování jeho služby. Noví uživatelé tak mohou bez omezení přehrávat skladby uložené na Google Play po dobu 60 dní. Pokud jste však v minulosti využili nabídky na jednoměsíční otestování neomezeného využívání Hudby Google Play, bude se vám zobrazovat nabídka pouze na dalších 30 dní.

Google Music - 2

Pokud chcete nabídky využít, stačí přejít na stránky Hudby Google Play a pokračovat dle pokynů.

[alert-success]Podle našich informací se jedná o časově omezenou nabídku, pokud tedy chcete Hudbu Google Play vyzkoušet zdarma na 2 měsíce, neváhejte![/alert-success]

Využíváte službu Hudba Google Play, nebo nějakou jinou streamovací službu?

Zdroj: 9to5toys.com

 

Komentáře

europoint

europoint

5.5.2015 8:54

Kolik máte za proklik?

Daw

5.5.2015 9:33

Zajímalo by mě srovnání se Spotify a Deezerem.. Chtěl bych si jednu službu předplatit, ale fakt je otázkou kterou :) Radíte něco vy, čtenáři?

folecek

folecek

5.5.2015 9:59

Daw: za mě jedině spotify, protože ta funguje zadarmo :D sice občas se vám tam přehraje krátká reklama, ale za úsporu 2 tisíc ročně to je nízká daň :D

Stileth

Stileth 0

5.5.2015 10:01

Daw: zkousel jsem vsechny tri a nejvic se mi libil Spotify, ale neplatim si ani jeden, protoze tak casto hudbu neposloucham. Nicmene jak pise Folecek, tak Spotify funguje dobre i bez placeni..

awakened

awakened

5.5.2015 11:16

Folecek: Pokud mne zrak nešálí, dotaz zněl, kterou službu si má předplatit. Ne, která je zadarmo. Google najde mnoho článků srovnávajících obě služby v CZ i ENG.

folecek

folecek

5.5.2015 11:25

Awakened: to sice zněl, ale informace, že spofitiy je zadarmo a slouží dobře tazatele určitě nezabije a neublíží. Vše je jen na něm :D spíš mám pocit, že tady někdo moc rád rýpe :D

Daw

5.5.2015 12:22

Díky za reakce :) Free verze Spotify me štve ve chvíli, kdy si chci vyhledat konkrétní písničku a on mi nabídne “mix, ve kterém daná písnička je”. (mluvím o mobilní verzi) . Dále, když jsem šel běhat, tak po dvou písníčkách mi další minutu a půl zněly celkem tři reklamy.. chápu to, ale dost mě to vadilo na to, abych pojal free verzi za tu pravou :)

Je fakt, že jsem to zatím neřešil tak, abych o tom googloval, jen mě ta otázka u tohodle článku hned napadla :)

ZZ

ZZ

5.5.2015 14:08

Daw: Zkoušel jsem Spotify i Google Music a skončil u Googlu. Lépe streamuje hudbu. Pravděpodobně více bufferuje, takže má méně výpadků při přehrávání než Spotify, kde i po Praze často vypadávalo. Obě služby mají svá plus a mínus, ale v zásadě jsou stejné. U Spotify je asi lepší práci s playlisty a s tematicky přehrávanou hudbou a když tvůj oblíbený interpret vydá nové album, tak se ti oznámí notifikace. To u Google není, což je škoda. Nejlepší bude, když vyzkoušíš. Předplatné můžeš kdykoliv zrušit.

Dychov

Dychov

5.5.2015 16:18

Daw: mám předplacenou google music a nemohu si na nic stěžovat. Velké plus je možnost nahrát na server chybějící skladby z vlastní knihovny (většinou nějaké raritky, které nikdo moc nezná). Jediné, co mi na google naplno vadí, je absence ac/dc :/

gammer

gammer

5.5.2015 18:07

zajimave kliknu na odkaz dam pokracovat a ejhle “Vyzkoušejte to na 30 dní ZDARMA. Po skončení zkušebního období budete moci v poslechu pokračovat za zvýhodněnou cenu 149,00 Kč měsíčně.”

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

5.5.2015 19:39

Je vhodné uvést, že když už se jednou k ďáblu Hudba Google upíšete, budete do konce života spamováni, nuceni si to zakoupit a hlavně, pokud se z těch 30/60 dní neodhlísíte, budete DLUŽIT :-)

Stepaan

Stepaan

5.5.2015 20:46

Měl jsem zaplacené obě dvě (Spotify i Google). Zůstal jsem u Google. U Spotify mi vadilo, že nemůžu editovat tagy. U Googlu navíc můžu nahrávat svoji vlastní muziku, která v jejich katalogu chybí. Občas ale využiji free Spotify. Mají tam pěkně jednoduše a přehledně vytvořené playlisty.

europoint

europoint

5.5.2015 21:48

Nejlépe přehrává placené Spotify, bez mezer mezi skladbama, dobře ukládá offline, jen si nemohu zažít způsob práce s online přehráváním (řazení do fronty). Placený Deezer má více skladeb, které jinde nejsou, lépe doporučuje podobný styl hudby, více však vnucuje skladby, které považují “editoři” za super – většinou se mi nikdy nic nelíbilo. G má z mého pohledu nejhorší aplikaci pro telefon, práce se seznamem vlastních skladem je dost problematická, protože nepoužívá adresáře, ale MP3 tagy. Na Deezeru mi vadí, že při přehrávání dělá mezery mezi jednotlivými tracky – nejde to nikde přenastavit, takže záznam koncertu je s pauzama. Platím si Spotify a G, Deezer se mi líbíl nejvíc, ale často se při přehrávání i offline hudby zadrhával.
Takže doporučuji zkusit všechny tři, pohledat co má člověk rád a vybrat si tu, která obsahuje požadované skladby.
Novinky světových hitparád nemusím, takže je pro mě více důležitý archiv “skvostů” pár desítek let zpátky. Zatím preferuji Spotify, mimo jiné, na tabletu nebo rootnutém telefonu (online) a PC použitelné perfektně i zdarma.

Orbit09

6.5.2015 8:09

Já se musel od Google Play Music vrátit ke Spotify, protože se mi špatně do cloudu nahrávaly vlastní písničky, nahrála se třeba jen jedna ze dvou, a to ať jsem použil nahrávání přes internetový prohlížeč nebo přes program v PC.

FOX

FOX

6.5.2015 9:49

2 Orbit09: To se mi na Google Play Music stalo párkrát taky, stačilo písničku v MP3 znovu překódovat a pak už se vše nahrálo k mojí spokojenosti…

Daw

6.5.2015 10:36

Skvělá debata se tady rozjela a já za ní moc děkuji :) Svým způsobem to ale vede k tomu, že co uživatel, to jiná chuť :) Oboje má něco do sebe: láká mě synchronizace písniček mezi zařízeními (google music) + offline songy , na druhou stranu u spotify se mi líbí, že mají vlastní program na PC a tím pádem asi i jednodušší správu songů. Deezer zatím poslouchám v práci místo youtubu, nějak mě ale jeho mixama atp. moc nenadchnul (je fakt, že tam ale najdu spoustu songů, který bych jen tak nenašel) .. je to dilema :))

Stepaan

Stepaan

6.5.2015 19:29

Třídění hudby podle tagů místo podle adresářů považuji naopak za výhodu. Můžu si vybrat, jak chci radit skladby – interpret, styl, album, atd. To prostě umí Google líp.

Kepi

Kepi

11.5.2015 11:19

S tím dlužením je to lež. Jednoduše když tam nedáte kartu, nebude to fungovat a pokud tam kartu dáte a např. na ni nemáte peníze, služba se jednoduše stopne, žádné dluhy nevznikají.

RSS (komentáře k článku)