HTC Ville: Budoucí vlajková loď a dosud nejtenčí HTC telefon

htc-logo-1

O následníkovi současných high-end telefonů společnosti HTC se na internetu již nějakou dobu horlivě diskutuje. Nově uniklé informace naznačují nejen parametry, ale i design možné budoucí vlajkové lodi pod kódovým označením HTC Ville. Vedle výborných parametrů by se novinka mohla pyšnit také velmi tenkou konstrukcí s hloubkou pod 8mm, tedy ještě méně než má nejtenčí část konstrukce Samsungu Galaxy S II.

Shrňme, že HTC Ville bude pravděpodobně obsahovat nový dvoujádrový 1,5GHz procesor Snapdragon S4, 4,32″ velký Super AMOLED displej s qHD rozlišením a 8MPx kameru schopnou nahrávat v rozlišení až 1080p. Nad tím vším poběží Android 4 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou Sense také čtvrté verze. Jak už je u nejvyšší třídy HTC telefonů zvykem, také Ville bude podporovat Beats Audio.

První oficiální představení HTC Ville lze čekat na konferenci Mobile World Congress v únoru 2012. Do prodeje by se telefon mohl dostat v dubnu 2012.

První zprávy také naznačují, že HTC Ville si ponechá externí řadu senzorických tlačítek. Nevydá se tedy zřejmě cestou zobrazení tlačítek v rámci displeje, kterou pokusně vyšlapává Samsung Galaxy Nexus.

Zdroj: Pocketnow.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)