HTC One X (+) dostává Android 4.2.2 a Sense 5

htc-one-x-sense-5-mockup

Loňská vlajková loď společnosti HTC, povedený model One X, se konečně dočkal a začíná dostávat aktualizaci na Android 4.2.2. Spolu s touto aktualizací se dočkají majitelé také nové verze nadstavby Sense 5, kterou jsme měli možnost otestovat v modelu HTC One. A musíme říci, že se povedla. Stejně tak Android 4.2.2 modelu One prospěl a my doufáme, že to samé potká i model One X. Součástí nové aktualizace je Blinkfeed, nová Galerie nebo třeba vylepšená aplikace pro fotoaparát. Prostředí Sense 5 se graficky výrazně zjednodušilo, což rozhodně hodnotíme kladně. Zatím nemáme zprávy o tom, zda aktualizace i dnes dorazily do přístrojů na českém trhu, slovenští krajané se však již dočkali, a tak by to měla být otázka hodin či dnů.   Aktualizace dorazila také do českých přístrojů.

Stejný osud by měl brzy potkat i vylepšený model One X+. Na fóru XDA se již hovoří o tom, že se několik majitelů OTA aktualizace dočkalo.

reqe4u9u

Vlastníte přístroj One X nebo One X+ a dorazila vám nová aktualizace?

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (73)