HTC One Max – phablet v podání Tchaj-wanu

SONY DSC

Není to dlouho, co unikly plány společnosti HTC o nadcházejících zařízení. Spekulovalo se o novém telefonu, který měl mít 5palcový displej, jeho kódové označení bylo HTC T6 a měl nahradit HTC Butterfly. Spekulace se však nenaplnily a na veřejnost místo toho unikly již podloženější informace o skutečně připravovaném zařízení. Nově byla odhalena dokumentace přístroje, který se pravděpodobně bude jmenovat HTC One Max.

  HTC-One-Max-T6-Blueprints

Co můžeme čekat?

Podle nákresů a uniklých informací se dočkáme Full HD displeje s velikostí 5,9 palců. Pod kapotou se bude skrývat čtyřjádrový procesor, který bude pracovat na frekvenci 2,3 GHz, 2 GB RAM, UltraPixel camera, vnitřní úložiště by mělo mít velikost 16 GB a baterie kapacitu 3300 mAh. Rozměry by měly být 140,4 mm v délce a 9,4 mm v tloušťce. V porovnání s HTC One je pouze o 3,4 mm delší, šířka však není známa. Dokumentace nám také ukazuje možné roztažení displeje do nevyužitých prostor telefonu.

Oficiální odhalení se očekává na veletrhu IFA 2013, který proběhne v Berlíně.

Co říkáte na nový phablet? Líbí se vám stále se více prosazující trend zvětšování mobilních telefonů?

Zdroj: SamMobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)