Menu

HTC One jde v České republice do volného prodeje

Dlouho očekávaný špičkový smartphone HTC One je v rukách prvních majitelů. Společnost HTC ve spolupráci s mobilními operátory Telefónica O2 a Vodafone dodala HTC One zákazníkům, kteří si jej objednali bezprostředně po české premiéře telefonu. Do volného prodeje se HTC One dostane v pondělí 13. května. Prodej telefonu bude zahájen speciální akcí, která proběhne ve třech městech České republiky. Pro HTC One si v pondělí budou moci zákazníci zajít kromě značkové prodejny HTC v Praze Na Poříčí i do prodejny Vodafone v brněnské Galerii Vaňkovka a prodejny Telefónica O2 v Plzni v OC Borská pole. V každé z prodejen bude pro prvních 100 zákazníků připraven bonus ve formě exkluzivního designového stojánku vyrobeného na míru HTC One v limitované edici 300 kusů předním českým designérem Adamem Turečkem. Jako druhý bonus obdrží zákazníci spolu s telefonem unikátní službu HTC One Extra Care, která jim po celé Evropě po dobu tří let zajistí servisní ochranu telefonu při náhodném poškození nebo odcizení, jež není standardně kryto běžnou dvouletou zárukou výrobce. HTC One prošlo i zátěžovým testem u nás v redakci, zde najdete opravdu podrobnou recenzi.

HTC One (4)

Technické specifikace:

  • Procesor Snapdragon 600 (1,7 Ghz)
  • 4,7 palcový Full HD displej s krycím sklem Gorilla Glass 3
  • Interní pamět o velikosti 32 a 64GB
  • Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe
  • Kvalitní zvuková reprodukce díky technologie HTC BoomSound a Beats Audio
  • Podpora nové generace mobilní sítě LTE
  • Operační systém Android 4.1.2 (Jelly Bean) s nadstavbou Sense 5

Zdroj: Tisková zpráva

 

Komentáře

Dave

Dave

7.5.2013 22:39

Doufám že alespoň trochu zatopí S4ce, myslím že by si to HTC opravdu zasloužilo.

matty7

8.5.2013 8:13

Souhlasím s Davem

Tom

Tom

8.5.2013 8:38

Dave: HTC mělo šanci S4ce zatopit ne trochu, ale pořádně. Stačilo by, kdyby inženýři z HTC vyrobili mobil lepší než S4, a řídili se přitom požadavky zákazníků. Ale s HTC One zatopí možná tak Nokii.

Edye

8.5.2013 9:05

požadavky zákazníků sou směšné v totom případě :-D karta a výměnná baterie…

HPHPHP

HPHPHP

8.5.2013 10:11

One by zatopil S4ce, kdyby se už alespoň měsíc normálně prodával a za cenu okolo 13 000 Kč.

Michal

Michal

8.5.2013 14:18

V pondělí se mi dostal do pacek díky predobjednavce u Vodafonu a byl jsem mile překvapen když v krabici byl nejen zmiňovaný HD média link v ceně 2000 kč ale dokonce v dalším balíčku jsem našel originál držák HTC do auta který jsem užíval často i na starším modelu HTC a to vše za cenu 15300 kč,je mi jedno jestli S4 natrhne One zadek ale myslím,že HTC jde svou cestou a to mě imponuje.Cena mi prostě přijde v dnešní době adekvátní ale hold čecháčkovství je naše vlastnost,že chceme mít to nejlepší…nejlépe zadarmo :-)

RSS (komentáře k článku)