HTC M7 bude představen možná již 19. února

htc-m7_ico

Kolem připravované vlajkové lodi HTC, označované jako M7, koluje celá řada zvěstí, pověstí a spekulací. Další informace přibyla včera – a je poměrně překvapivá! Podle posledních zpráv by totiž k oznámení (a představení) “em sedmičky” mělo dojít necelý týden před zahájením výstavy Mobile World Congress (MWC), konkrétně v úterý 19. února. To samozřejmě neznamená, že bychom HTC M7 na MWC neviděli.

Zdrojem této zprávy je italský specialista na webový marketing a PR, který předevčírem na svém Twitteru uvedl: “HTC M7 bude představen během samostatné akce 19. února, pravděpodobně v Londýně, nikoli na MWC”. Když se ho následně jiný uživatel zeptal na zdroj informace, odpověď zněla, že nemůže být uveden. “Řekněme, že za mnoho let práce v oboru mám své konexe”, odpověděl autor.

Zdrojem zprávy je italský specialista na webový marketing a PR Zdrojem zprávy je italský specialista na webový marketing a PR

Nebylo by to poprvé, kdy se společnost HTC rozhodla odhalit svou novinku v Londýně. Na druhou stranu berme v potaz, že se pořád jedná o nikým a ničím nepotvrzený a nepodložený údaj, takže nezbývá než počkat, až firma rozešle novinářům oficiální pozvánky.

Očekávané technické specifikace HTC M7:

  • Displej: 4,7″, rozlišení 1080p
  • Procesor: čtyřjádrový, 1,7 GHz, Qualcomm Snapdragon Pro
  • Operační paměť: 2 GB
  • Interní paměť: 32 GB
  • Fotoaparát: 12MPx zadní, 2MPx přední
  • Baterie: 2 300 mAh
  • Operační systém: pravděpodobně Android 4.2 Jelly Bean
V těchto okamžicích vůbec není jasné, jak vlastně bude M7 vypadat V těchto okamžicích vůbec není jasné, jak vlastně bude M7 vypadat

V těchto okamžicích vůbec není jasné, jak vlastně bude M7 vypadat. Viděli jsme dva možné návrhy, ale finální verze možná bude úplně jiná.

Zdroje: Android Headlines, AndroidSPIN, Android Authority a UnwiredView.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)