HTC: Loňský neúspěch se nebude opakovat

images

Společnost HTC, která na Mobile World Congress 2012 v Barceloně představila novou řadu One a Sense 4, si je jista, že letošní rok se bude dařit o poznání lépe než teň loňský. Tato slova vyřkl Peter Chou, výkonný ředitel společnosti.

HTC_One_Family

Dopomoci k tomu má vlajková loď HTC One X s velmi výkonným čipem Nvidia Tegra 3 a model One S vybavený řešením od společnosti Qualcomm. HTC se již dříve nechalo slyšet, že nová verze Sense bude jiná než ty dosavadní, které už jsou příliš složité a oddalují se tak od původního konceptu. Stejně tak chystá společnost v letošním roce vydat menší počet zařízení, zato však zapracovat na jejich podpoře. Minulý rok totiž bylo HTC kritizována především za produkování spousty telefonů, které se lišily jen minimálně a jejich podpora je mizivá.

Již přechod leden – únor zaznamenal nárůst podílu HTC a předpokládá se, že druhé čtvrtletí bude obzvláště vydařené, protože již budou v prodeji telefony řady One.

Jste také přesvědčeni, že se letos bude značce HTC dařit?

zdroj: androidpress.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (11)