HTC Desire HD nedostane ICS

htc-logo

Nedávno jsme Vás informovali, že kanadský operátor Telus dostal od HTC vyjádření, že se nechystá aktualizace ICS pro zařízení HTC Desire HD. Zpočátku se zdálo, že tato informace nijak neovlivní ostatní země a Desire HD se Ice Cream Sandwiche přesto dočká, nyní však přišlo oficiální vyjádření od HTC, že tento přístroj zůstane s verzí systému 2.3. Společnost HTC totiž po sériích testu zjistila, že nejlepších výsledků dosahuje Desire HD se systémem Gingerbread a rozhraním HTC Sense 3, novější verze již působila menší problémy, které by zákazníkům mohly komplikovat používání přístroje.

htc-desire-hd-ics

Společnost HTC se tak omlouvá svým zákazníkům, kteří na novou verzi systému Android čekali. Jedinou možostí, jak do Desiru HD ICS dostat, je sáhnutí po neoficiálním řešení (forum xda-developers).

zdroj: androidcentral.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Martin) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)