HTC Desire 500 – dostupný a přece výkonný telefon s HTC Blinkfeed

HTC Desire 500

Komerční článek:

HTC Desire 500 je výkonný model střední třídy určený pro náročnější uživatele. Telefon je vybavený čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 200 s frekvencí 1,2 GHz a operačním systémem Androidem 4.2. Přístroj umožňuje bezproblémový multitasking, pohodlné prohlížení webových stránek nebo hraní graficky náročnějších her na cestách. S podporou microSD karet až do velikosti 64 GB se uživatelé nemusí bát vyčerpání prostoru pro fotografie, videa, aplikace a hry.

Vždy připraven – fotit a točit

HTC Desire 500 je osazen 8 megapixelovým fotoaparátem doplněným o dedikovaný procesor HTC ImageChip. Přední kamera má rozlišení 1,6 megapixelů, a telefon je proto vhodný i pro pořízení kvalitního autoportrétu nebo realizaci videohovorů. S Desire 500 zachytíte ideální okamžik pro fotografii díky funkcím Rozpoznání obličeje a Automatické zachycení úsměvu. Záběry pak pohodlně upravíte pomocí širokého výběru kreativních filtrů a ihned se o ně můžete podělit s rodinou či přáteli na sociálních sítích a nemusíte být ani připojení k PC.

HTC Desire 500 v sobě skrývá i funkci Video Highlights, která revolučním způsobem mění zachycení zajímavých okamžiků vašeho života. Fotografie a videa z jedné události nebo několika dnů spojí tato funkce dohromady a vytvoří z nich krátkou, půlminutovou kompilaci doplněnou o hudbu. Obrazové přechody v každém tématu jsou navíc nastaveny tak, že výsledek bude vždy výborný, a nemusíte sami nic upravovat.

První BlinkFeed pro HTC Desire

Telefon disponuje i nadstavbou Sense 5, která nabízí novinky HTC BlinkFeed i řadu dalších funkcí z vlajkového modelu HTC One, ovšem v cenově dostupnější variantě. Pro náročné uživatele, kteří u sebe často mívají služební i osobní telefon, je pak ideálním řešením varianta ve verzi DualSim.

HTC One: BlinkFeed

HTC One: BlinkFeed

 

Hlasujte pro HTC Desire 500 v anketě Android roku 2013

Android roku 2013

Komerční článek:

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)