HTC chystá „něco velkého“. Máme se připravit na 12. leden

HTC chystá

HTC již na trhu se smartphony dávno nepatří mezi lídry, přesto se neustále snaží udělat díru do světa a pokouší se měnit všechno kolem sebe. Včera pak v našich redakčních mailech přistálo upozornění, že HTC chystá zajímavé oznámení.

HTC chystá zajímavé oznámení. Půjde ale o smartphone nebo VR?

Oznámení nám dorazilo spolu s jednoduchým obrázkem, který vidíte výše, v náhledu zprávičky. Vyobrazuje bílý nápis „for U“ na fialovém pozadí spolu s logem společnosti a datem 12.1.2017. Popravdě nemáme nejmenší tušení, a nejsou ani žádné náznaky, co vlastně HTC chystá.

O to zvláštněji působí zvolené datum, kdy se má odhalení uskutečnit. Tak jako každý rok nás totiž hned na začátku ledna probere ze zimního spánku CES (Consumer Electronics Show), který se pravidelně koná v Las Vegas. Jelikož má být CES údajně plný VR, představení takové novinky bychom čekali spíše právě na něm. Jenže datum je nastaveno až po skončení CESu. Mohl by to tedy snad být nějaký revoluční smartphone, který se výrobci podařilo udržet v tajnosti do poslední chvíle?

ces

Jelikož vlastně vůbec netušíme, co si pro nás HTC připravilo, můžeme jen spekulovat. Budeme bedlivě sledovat, zda se kolem společnosti nebudou v následujících týdnech vynořovat nějaké zajímavé úniky. Do té doby ale můžeme jen diskutovat.

Co zajímavého podle vás HTC chystá? Napište svůj názor do diskuze pod článkem.

Zdroj: PR e-mail

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)