GXG Chomutov zve na Livestream Googlí akce

gxg-cr

Minulý týden se na vývojářském YoutTube kanálu Googlu objevily dva livestreamy, kde běží odpočet. První video odpočítává do 19. hodiny 7. 6. a druhé do 17. hodiny 13. 6. Původně se akce jmenovaly “Chrome Mobile – Special Google Developer Live Event” a “Mobile Chrome – Special Event”, a tak si nikdo moc nedovedl představit, o co půjde. Teď je vše jinak!

Google včera zveřejnil opravdový název obou akcí – „Behind the div’s: Chrome Roll It“ a „Behind the div’s: Chrome Racer“. Jak vyplývá z názvu, obě akce se budou týkat herních experimentů Chrome Roll It a Chrome Racer, který byl již krátce představen na Google I/O. Ve zkratce – jedná se o multihardwarový a multiplayerový systém hraní, kdy se několik různých zařízení s prohlížečem Chrome propojí pomocí Wi-Fi a složí v jednu velkou herní plochu.

chrome-racer

Těchto Livestreamů si všimli i lidé ze skupiny GXG Chomutov a na druhý termín (13. 6.) uspořádají veřejnou projekci tohoto streamu. Zároveň využijí čerstvě nabitých informací a budou si nové technologie zkoušet a testovat. Zábava tedy bude zaručena.

Event začne v 16:30, místo konání organizátoři upřesní na svém profilu a webu GUG.cz. Zván je každý, kdo se alespoň trochu okrajově zajímá o moderní technologie.
GXG Chomutov je místní skupina uživatelů, geeků, technofilů a fanoušků Googlu, fungující pod GUG.cz (Google Users Group).

Zprávu do redakce zaslal Dan M a byly zveřejněna v plném znění.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)