Google I/O 2012 konference bude vysílána živě

ioddd

Tvůrce systému Android každoročně pořádá akci s názvem Google I/O, kde představí své aktuální novinky z “dílny” Chromu, Androidu, Google+ a mnoho dalšího. Ani letos nebude tato vývojářská konference chybět a již 27. června odstartuje v San Francisku. Nás bude nejspíše nejvíce zajímat představení prvního tabletu od Googlu, který dostal název Nexus 7. Z letošní Google I/O nebude chybět živý přenos, což potěší zejména ty, kteří se nemohou na akci do San Franciska dostavit osobně (a že to bude většina). Přímý přenos si tak budete moci naladit na této webové stránce, případně se vypravit do Prahy nebo Brna, kde se také můžete zúčastnit vysílací párty Google IO Extended, kterou ve spolupráci s Googlem pořádá GUG.

io

Nezapomeňte si také nainstalovat oficiální aplikaci, ve které se dozvíte spoustu zajímavých novinek a informací z probíhající konference.

78434ca1ddc2a7e0f95873b8266a5650?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)