Google hodiny obdržely novou aktualizaci. Co přináší nového?

Google hodiny

Google hodiny nové aktualizace moc často nedostávají. Vzhledem k blížící se nové aktualizaci systému Android, se ale dočkaly několika vylepšení. Nová verze umožňuje ukládání stopek a časovačů i přes restartování zařízení a má nové zkratky na plochu.

Google hodiny: Oficiální novinky

  • Zkratky: Nastavte si budík nebo spusťte časovač přímo z plochy.
  • Časovače a stopky poběží i po restartování zařízení.

To ale není vše, samotné uživatelské rozhraní se dočkalo taky několika změn, jak si všimli v zahraničí. Mírně se upraví vzhled aplikace a přejmenování některých položek. Noční režim v menu se nově jmenuje “spořič obrazovky”. Ve spodní části aplikace se také změnil vzhled ikony, ze které si můžete vybrat přesný čas u měst v jiných časových pásmech.

google-hodiny-zkratky

Co ale Google v aktualizaci nezmínil je, že zkratky pro hodiny fungují pouze na Androidu 7.1, tedy zatím pouze na Pixel telefonech. Využívají totiž API, která přijde právě v Androidu 7.1. Takže funkci zatím nemůžou simulovat ani launchery třetích stran.

Clock
Clock

Aktualizace je již dostupná na Google Play, takže můžete bez problémů stahovat. K instalaci je potřeba alespoň Android ve verzi 4.4, velikost aplikace je 5,9 MB.

Používáte hodiny od Googlu?

Zdroj: androidpolice.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)