Menu

ForceEffect, inženýrský software renomovaného AutoDesku dostupný v Google Play

Když přijde na architektonické návrhy, inženýrské projekty a konstrukce, vyvstane snad každému trochu zasvěcenému na mysli jedno jméno: AutoDesk. Jedná se o společnost, která stojí za několika parádními aplikacemi pro Android, jako AutoCAD, SketchBook, Inventor Publisher, Design Review a nyní i ForceEffect. ForceEffect je skvělý tří-dimenzionální inženýrský software, poskytující obrovskou škálu funkcí, které určitě stojí za vyzkoušení.

Jedná se o absolutní špičku na trhu a přesto je aplikace naprosto zdarma! Určitě povinnost pro všechny technické nadšence, studenty, či již vystudované inženýry.

Autodesk ForceEffect
Autodesk Inc.
Verze2.2.3 (18. 6. 2012)
Velikost6,7 MB
2.2+


Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

 

Komentáře

Ajax

Ajax

20.6.2012 7:32

Tu prvni vetu bych trochu preformuloval:

Když přijde na architektonické návrhy, inženýrské projekty a konstrukce, vyvstane snad každému trochu zasvěcenému na mysli jedno: Doufam, ze to nebudu muset delat v produktech AutoDesk.

Aneb: Autodesk je jedno z nejhorsich, co existuje.

jark

jark

20.6.2012 8:29

Vystudovaní inženýři se této nepoužitelné hlouposti jen smějí. Reálně je to naprosto k ničemu..

Tomáš Procházka

Tomáš Procházka

20.6.2012 9:30

Moc zajímavá aplikace a stejně tak zajímavé je to, že se aplikace chová jako emailový klient, dokonce i když z notifikační lišty kliknu na notifikaci o příchozím emailu, tak mi to kromě gmailu nabídne i tuhle aplikaci.

Jinak jsem koukal, že to není první aplikace tohoto druhu na marketu.

uni

uni

20.6.2012 10:11

Aplikace pravděpodobně slouží spíše jen jako připomínka “Autodesk” existuje., než jako pracovní nástroj. Tak ještě aby to bylo placené…

arcadio

arcadio

20.6.2012 11:46

problem je, že všichni technicky nadadaní autocad od autodesku používají, protože musí. autocad prodává jedny z nejhorších produktů (oni je ani neprogramují, jen mění každý rok UI), co se týče do rozhraní. bohužel mají monopol.
pro laiky je to ale fajn reklamka :-)

RSS (komentáře k článku)