Flockers: hra od tvůrců legendárních Worms dorazila na Android

Flockers titul

Kdo by neznal slavnou hru od herního studia Team 17 – Worms? V ní se hráč ujal velení nad skupinkou červů, se kterými bojoval proti druhé skupině, nepřátelských červů. K boji přitom mohl využít velké množství zbraní. Od těch konvenčnějších, jako například sekera nebo brokovnice, až po šílenosti typu banánová bomba nebo vybuchující ovečka. A právě ovce jsou ústřední postavou nového titulu Team 17, který se dostal do Google Play – Flockers.

Podstatou hry v tomto případě není životy brát, nýbrž zachraňovat, a tak budete ovečkám pomáhat uniknout ze zajetí vraždících červů. Ve hře je 18 druhů oveček, od těch běžných přes piráty až po zombie. Těm budete muset pomoci projít mapou plnou nebezpečí a zákeřných pastí, z bodu A do bodu B. A že si tvůrci ani tentokrát neberou žádné servítky, dokazují například upoutávky plné nejen humoru ale taky krve bezbranných oveček.

Flockers – Out Now on iOS and Android!

Flockers - Out Now on iOS and Android!

Flockers jsou již nějakou dobu dostupní také pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Nově se však dostává i do Google Play, a to za poměrně přijatelnou cenu 63 Kč. Ve hře jsou sice přítomny také mikrotransakce, nicméně ty slouží pouze k rychlému odemknutí jiných typů oveček, které však můžete postupně odemknout i běžným hraním. Hra tedy nebude nijak omezovat ani hráče, kteří nákupům ve hře příliš neholdují.

Flockers – The Grass is Always Greener?

Flockers - The Grass is Always Greener?

Meat the Flockers

Meat the Flockers

Pokud chcete hru vyzkoušet, můžete ji zakoupit na Google Play:

Dáte Flockers od Team 17 šanci a vyzkoušíte je?

zdroj: AndroidPolice.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)