Carmageddon pro Android již brzy, první den zdarma!

Android-news-announcement

Příznivci brutálního automobilového “závodění” se konečně dočkají! Legendární řezničina z PC zavítá na Android již za pár dnů a po dobu 24 hodin bude zdarma!

Pokud vám název Carmageddon nic neříká a považujete se za morálního člověka, který ctí lidský život nadevše, pak okamžitě přestaňte číst a jděte si zahrát třeba Tetris. Mezi mnohými hráči je “Karmáč” synonynem pro úchylnou morbidní zábavu, která se sice maskuje jako závodní hra, ale není žádným tajemstvím, že jde především o vysokorychlostní kontakt lidské pokožky (a vnitřností) s plechovou kapotou nebo řádně oježděnými Micheliny agresivně vypadajících vozů. Tvrdé nárazy, exploze, zvrhlé bonusy, rozlehlé tratě umožňující svobodný pohyb a černý humor – to z Carmageddonu udělalo nejen legendu, ale především terč mnoha moralistů. A tohle všechno se konečně dostává na Android již za týden – tedy 10. května!

carma_screen-1

Možná se ptáte, proč vás upozorňujeme na datum vydání a nepočkáme rovnou na vydání hry. Vtip je v tom, že během celých 24 hodin po vydání může vaše kreditka klidně chrápat v peněžence, protože se vývojáři rozhodli dlouhé čekání na tento port vyvážit promo akcí, kdy bude plná hra dostupná zcela zdarma. Včasné upozornění je tedy určitě vhodné.

Notoričtí sklerotici se mohou navíc zaregistrovat na stránkách Carmageddon.com a krom dodatečného upozornění na promo akci lze vyhrát i tričko nebo digitální kopii na serveru GoG.com.

Tak co? Už túrujete motor?

 

Carmageddon for Android – Available 10th May!

Carmageddon for Android - Available 10th May!

 

Za tip děkujeme uživateli Satik64 :)

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)