Apple bude přenášet konferenci živě, na Google Chrome opět kašle

apple press conference

Společnost Apple, která stojí za konkurenčním systémem iOS a produkty iPhone, iPad a Macbook, chystá tiskovou konferenci na 9. září. Podle všeho bude představen nový iPhone, což vítáme i my jako fanoušci systému Android – konkurenční boj je totiž potřeba. Celá tato událost bude přenášena živě a budou ji moci sledovat uživatelé po celém světě. Má to ovšem háček – ke zprovoznění streamu se neobejdete bez přístrojů iPhone, iPad či Macbook s prohlížečem Safari. Velkou změnou je podpora prohlížeče Microsoft Edge a tedy i uživatelů systému Windows 10 – že by tím Apple něco naznačoval? Každopádně smutnou zprávou zůstává, že uživatelé mobilních telefonů s Androidem či diváci s prohlížečem Chrome mají opět smůlu.

Představí Apple nový iPhone?

Apple-and-Android-in-love (1)

Tak či tak jsme zvědaví, co vlastně Apple představí. Ať už máme Apple v lásce či nikoliv, jedno je jisté – nový iPhone vzbudí velkou pozornost a dá se předpokládat, že v určitém směru ovlivní i trh mobilních telefonů s Androidem.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)