Apple a Samsung společně v San Franciscu – ukončení patentových válek?

apple-vs-samsung1

Společnosti Apple a Samsung spolu již dlouhou dobu nebojují pouze v prodejích svých telefonů a tabletů, ale i u soudu. Předmětem k soudním sporům bývají patenty, kdy jedna strana tvrdí, že druhý výrobce porušil patent a používá jej ve vlastních zařízeních. Spor se táhne již více než rok a na výdaje právníků musely padnout nemalé finanční částky. Milník by mohl nastat v následujících 90 dnech, kdy by se měli hlavní představitelé firem (Gee-Sung Cho a Tim Cook) několikrát sejít v San Franciscu a dohodnout se na urovnání těchto sporů.

SamsungAppleLawsuit

Prostředníkem bude soudce Joseph C. Spero. Není však zárukou, že se podaří patentové spory ukončit a vyřešit vše mimosoudním vyrovnáním. Už jednou jsme byli svědky toho, jak je Samsung ochoten investovat nemalé prostředky v soudních bitvách a o mimosoudním vyrovnání nechce slyšet. Podobné to bude i se společností Apple.

Najdou tentokrát společnou řeč?

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)