Aplikace Nimbuzz nyní i pro Android

No Image-02

Pokud někdo z vás zná aplikaci Nimbuzz například z Windows Mobile, jistě ví, že není vůbec špatná a rozhodně stojí za naistalování. Nimbuzz patří mezi komunikační aplikace a je propojen se všemi nejznámějšími programy a sociálními sítěmi a když říkám všemi, myslím tím opravdu se všemi.

Nimbuzz na HTC Magic Nimbuzz na HTC Magic

Potřebujete pouze vlastní Nimbuzz účet, registrace je možná buď na oficiální stránce nimbuzz.com nebo přímo po instalaci programu ve vašem telefonu. Po registraci už stačí jen program propojit s účty komunikačních programů a sítí. Nimbuzz dokáže spojit účty například s AIM, MSN, ICQ, Skype, Facebook, Yahoo Messenger, MySpace, Jabber a mnoha dalšími. Proto se tento program stáva velmi praktickým a nepotřebujete ke každé síti vlastní software. Kromě toho, narozdíl od verze na Windows Mobile či Symbian, prošel drobnými úpravami, a to jak vzhledovými (jak je vidět na obrázku – u každého “kontaktu” se zobrazuje avatar, jméno, status a ikonka na jaké síti je dotyčný připojen), tak technickými.

Sám mám s tímto programem zkušenosti, používám ho na Windows Mobile, a tak ho mohu jen doporučit. Aplikace Nimbuzz je od tohoto týdne dostupná na Android Marketu.

android_banner

Zdroj: Phandroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)